Pluton w Wodniku

i

Autor: Shutterstock Pluton w Wodniku

Tego jeszcze nie było

Astrolog mówi o przerażającej przepowiedni dla nas wszystkich. Nad polskim niebem zapanuje Pan Śmierci. Pluton w Wodniku zwiastuje coś złego

2023-03-24 10:38

Astrologia mówi o wyjątkowym zjawisku, które już niedługo się wydarzy. Po raz pierwszy, od 200 lat Pluton znajdzie się w znaku Wodnika. Oznacza to wielkie zmiany i nadejście czegoś nowego. Według astrologów, czeka nas początek ery robotów i władanie sztucznej inteligencji. Pluton jest symbolem śmieci i mistycznego odrodzenia się, niczym feniks z popiołów. Ewa Plutona w Wodniku może być dla ludzkości przełomowym momentem. Być może będzie oznaczać nową ścieżkę dla ludzkości.

Pluton w znaku Wodnika. Upadek starego świata i początek nowego królestwa

Marzec 2023 w astrologii będzie przełomowy. Po raz pierwszy, od 200 lat Pluton znajdzie się w znaku Wodnika. Zjawisko to potrwa 20 lat i będzie miało gigantyczne znaczenie dla naszego świata. Astrolodzy przestrzegają, że oznacza ono upadek dotychczasowego świata i nowy porządek. Zmiany, jakie są przed nami będą drastyczne i całkowicie odmienią znany nam ład. Będą one rozłożone w czasie, jednak i tak poznany ich moc. Pluton w Wodniku oznacza wielką transformację. Poprzednim razem gdy Pluton znalazł się w tej koniunkcji ludzkość rozpoczynała wielkie przemiany, a świat stał na progu rewolucji przemysłowej. Również w naszych czasach Pluton w Wodniku oznacza rozwój medycyn oraz technologii. 

Zobacz także: Co rok urodzenia mówi o Tobie? Numerologia wskazuje, że osoby urodzone w tych latach prześladuje pech, a inne mogą liczyć na nieustającą mannę z nieba

Pluton w Wodniku. Pan Śmierci zawładnie światem

Pluton jest symbolem duchowej śmierci i metafizycznego odrodzenia. Bywa utożsamiany w mitycznym Feniksem, który odradza się z popiołów. To samo ma czekać ludzkość. Po latach błądzenia i poddawania się mocy złych duchów mamy na nowo ustalić porządek świata. Pluton wpływa na naszą podświadomość i budzi w nas lęki oraz strach. Sprawia, że stajemy się bardziej wyczuleni na sprawy duchowe i podążamy za cieniem mroku. Pluton w Wodniku na 20 lat poruszy nasze serca i dusze oraz sprawi, że wejdziemy w zupełnie nową rzeczywistość. Oznacza on również rozwój technologii oraz coraz większą robotyzację otaczającego nas świata. Pluton w Wodniku w astrologii to przede wszystkim indywidualizm, boom technologiczny oraz afery związane z praktykami wielkich koncernów, rozwój alternatywnych ścieżek myślenia, a także próba kontroli naszych umysłów.      

Sonda
Wierzysz w astrologię i znaczenie znaków zodiaku?
Warszawska kranówka do wszystkiego. Jak nie marnować wody?
Nasi Partnerzy polecają