Numerologia życia erotycznego

i

Autor: Shutterstock Numerologia życia erotycznego

Test na wierność

Czy Twój partner jest Ci wierny? Numerologia wskaże prawdę. Tacy mężczyźni nie potrafią utrzymać rąk przy sobie. Te pokusy czyhają na twojego faceta

2023-06-26 13:34

Numerologia pomaga w miłości. Może także wskazać predyspozycje do zdrady i czekają zewsząd pokusy. Sprawdź numerologiczną wibracje swojego partnera i przekonaj się, czy może Cię zdradzić. Numerologia określi jego predyspozycje do zdrady.

Numerologia a zdrada. Sprawdź, czy Twój partner jest Ci wierny

Numerologia to antyczna dziedzina ezoteryki, która zajmuje się magicznym znaczeniem liczb. W dawnych czasach wierzono, że porządek świata ustanawiają cyfry i są one połączone z astrologią i wiedzą tajemną. Numerologia to nie tylko ukryte znaczenia pojedynczych liczb ale również określenie związków pomiędzy nimi. W ten sposób możesz sprawdzić predyspozycje danej osoby do zdrady. Numerologia pomoże określić Ci, czy Twój parter aby na pewno jest Ci wierny. Pamiętaj jednak, że numerologia nie jest wyrocznią i podobnie jak w przypadku astrologii warto podchodzić do niej ostrożnie. 

Zobacz również: Wróżka Aida o samospełniającej się przepowiedni. Wizjonerka mówi o poważnych konsekwencjach

Jak sprawdzić, czy parter Cię zdradza?

Na początku musisz wyliczyć cykl życia Twojego partnera. Według numerologów nasze życie składa się z 9 cyklu, które cyklicznie następują po sobie. Znając swój obecny cykl można przewidzieć, co wydarzy się w najbliższej przyszłości. W przypadku sprawdzenia predyspozycji do zdrady musisz obliczyć cykl swojego partnera. Jak to zrobić? Dodaj do siebie wszystkie cyfry z dat urodzenia. Jeżeli wynik będzie dwucyfrowy dodaj go do siebie ponownie. Sumę, która otrzymasz dodaj do liczby numerologiczną 2023 roku. W tym przypadku będzie 7. Dla przykładu: osoba urodzona 01.03.1979 roku musi wykonać działanie: 1+3+1+9+7+9=30. W numerologii nie ma zera, zatem następne działanie będzie 3+7=10. Ta osoba jest w 1 cyklu swojego życia. Wyniki sprawdź poniżej. 

Cykl życia: 1

Numerologiczna jedynka nie jest łatwym parterem. Jest apodyktyczna i lubi wszystkim rządzić. Miewa zmienne nastroje i pod wpływem chwili może zdradzić swoją drugą połówkę. Jej urażone duma może pchnąć ja w ramiona romansu.

Cykl życia: 2

Dwójka jest ufna i naiwna. Marzy o romantycznej miłości i zdecydowanie zbyt często wybacza. Rzadko decyduje się na zdradę. Ceni sobie ciepło stałego związku i nie podejmuje decyzji pod wpływem chwili. Jak kocha to na zawsze. 

Cykl życia: 3

Numerologiczna trójka jest wierna ale i wybredna. Nikt tak naprawdę nie wie, czego chce. Może się okazać, że zakończy długoletni związek w jeden dzień tylko po ty, by zaangażować się w nową relację. Całe życie szuka ideałów, które następnie ją rozczarowują. 

Cykl życia: 4

Dla czwórki miłości to nie przelewki. W uczuciach jest bardzo rozsądna, a w życiu kieruje się bardziej rozumem niż sercem.  Bywa niestety, że decyduje się na romans. W jej przypadku będzie on zawsze przemyślany i zrobi wszystko, by partnerka się nie dowiedziała. Trudną ją przyłapać na gorącym uczynku. 

Cykl życia: 5

Drugie imię numerologicznej piątki to spontaniczność. Nie potrafi ona jednak mówić o swoich uczuciach. Bywa żywiołowa i otwarta, jednak momentalnie zamka się gdy ktoś chce się dowiedzieć, to tan naprawdę czuje. W związku potrzebuje swobody, a zamknięta w klatce prędzej czy później z niej ucieknie. 

Cykl życia: 6

Dla numerologicznej szóstki miłość jest całym światem i potrafi podporządkować jej wszystko. Związek i rodzina to najważniejsze fundament numerologicznej szóstki. Brzydzi się zdradą i nigdy się na nią nie zdecyduje.

Cykl życia: 7

Siódemka nie lubi angażować się w stałe związki. Często stwarza dystans i unika zbliżeń. Zdarza się, że decyduje się na zdradę, jeżeli czuje, że je obecny związek nie przynosi tego, czego oczekuje od życia. Szuka bratniej duszy i to właśnie jest najczęstszym powodem jej zdrady.

Cykl życia: 8

Dla ósemki nie ma stanów pośrednich - wszystko albo nic. Jest bardzo wymagająca i ma ogromne potrzeby. Nie zdecyduje się jednak na zdradę. Jeżeli będzie jej źle to bez wahania zakończy związek, by zacząć nowy. Nigdy inaczej. 

Cykl życia: 9

To wolny ptak, który marzy o wielkiej miłości. W związku potrzebuje ciągłego zainteresowanie i adorowania. Bez tego może zwrócić swoją uwagę w stronę osoby trzeciej. 

Sonda
Czy wybaczyłabyś zdradę?
Rowerem przez Łazienki Królewskie? Co to za pomysł?!