Fobie znaków zodiaku

i

Autor: SHUTTERSTOCK

Astrologia na weekend

Dziwne fobie znaków zodiaku. Horoskop wyjaśni dlaczego Rak boi się trumny, a kto unika dentysty

2022-08-13 4:54

Znaki zodiaku i ich dziwne fobie. Każdy z nas ma swoje lęki i obawy. Jedni z nich są zrozumiałe i pochodzą z naszej podświadomości, inne to czasem irracjonalne fobie. Okazuje się, że owe fobie mogą być połączone z naszym znakiem zodiaku. To w gwiazdach mamy zapisane wszelkiego rodzaju lęki i wynikają one z naszych cech charakteru. Zobacz przygotowany przez nas horoskop i zobacz, czego się boisz. To najdziwniejsze fobie znaków zodiaku.

Oto fobie znaków zodiaku. Horoskop powie Ci, czego się boisz

Irracjonalny lęk czy też fobia to zjawiska znane ludziom o setek  lat. Czasem są one tak intensywne, że wymagają leczenia u psychologa, a czasem trudno znaleźć ich podłoże i wytłumaczenie. W takim przypadku odpowiedzią może być horoskop i astrologia. Niektórzy wierzą bowiem, że lęki i fobie zapisane nam się w gwiazdach i każdy z dwunastu znaków zodiaku boi się czego innego. Zobacz przygotowanie przez nas zestawienie i sprawdź, jakie są fobie znaków zodiaku. 

Zobacz także: To najmądrzejsze znaki zodiaku. Wszyscy zazdroszczą im ponadprzeciętnej inteligencji

Najdziwniejsze fobie znaków zodiaku. Sprawdź, co budzi w Tobie przerażający lęk 

Fobie znaków zodiaku: BARAN

Barany wydają się być nieustraszone i pełne odwagi, jednak i one mają swoje lęki. Najbardziej boją się samotności i utraty bliskich. Ich fobią jest izolofobia. 

Fobie znaków zodiaku: BYK

Największe uparciuchy w całym horoskopie panicznie boją się utraty kontroli i tego, co nieznane. Obawami napawają je tajemnice i zjawiska niewyjaśnione. Unikają horrorów i nie chcą wierzyć w duchy. 

Fobie znaków zodiaku: BLIŹNIĘTA

Niezdecydowanie Bliźnięta to jedne z najodważniejszych znaków zodiaku. Również ich fobie pełne są sprzeczności. Bliźnięta z jednej strony boją się zamkniętych przestrzenia, a z drugiej przeraża je głębia oceanu.

Fobie znaków zodiaku: RAK

Zodiakalne Raki to jedne z bardziej strachliwych znaków zodiaku. Potrafią bać się praktycznie wszystkiego, jednak najbardziej przerażają je ciasne i małe pomieszczenia. Ich klaustrofobia bywa czasem nie do zniesienia, a ich największy koszmar to obudzić się w trumnie. 

Fobie znaków zodiaku: LEW

Lwy chcą uchodzić za osoby, które niczego się nie boją. Jednak to nie jest prawda, w rzeczywistości ich największą fobię strach przed utratą szacunku. Spływa po nich zimny pot na myśl, że się skompromitują, a inni ich wyśmieją. 

Fobie znaków zodiaku: PANNA

Dla Panny największą fobią jest utrata kontroli nad własnym ciałem. Panny panicznie boją się, że przytyją i przestaną być atrakcyjne, dlatego też zawsze się kontrolują i katują dietami i ćwiczeniami. Dodatkowo Panny boją się pająków i karaluchów. 

Fobie znaków zodiaku: WAGA

Zodiakalne Wagi najbardziej boją się śmierci. Panicznie przeraża ich utrata bliskich, a także ich własna śmierć. Nie radzą sobie z żałobą i często musze korzystać z pomocy specjalisty. 

Fobie znaków zodiaku: SKORPION 

Skorpiony praktycznie niczego się nie boją. Potrafią jedna wywoływać lęk u innych. Uwielbiają to poczucie władzy i poczucie wyższości nad innymi. Nie znaczy to jednak, że nic ich nie przeraża. Boję się, że kto pozna ich tajemnice i ujawni sekrety. 

Fobie znaków zodiaku: STRZELEC

Zodiakalne Strzelce najbardziej boją się zjawisk nadprzyrodzonych. Nic ich tak nie przeraża jak myśl, ze na świecie istnieją duchy i demony. 

Fobie znaków zodiaku: KOZIOROŻEC

Największą fobią Koziorożców jest tłum i miejsca, gdzie znajduje się wiele osób. Bardzo tego nie lubią i tracą wtedy poczucie kontroli. Mają wrażenie, że świat wiruje i brak im powietrza. 

Fobie znaków zodiaku: WODNIK

Zodiakalne Wodniki najbardziej na świecie boją się dentysty. Nie znoszą wizyt u stomatologa i panicznie boją się grzebania we własnych zębach. 

Fobie znaków zodiaku: RYBY

Największą fobią zodiakalnych Ryb jest lęk wysokości. Unikają oni zwiedzana wysokich budynków i za żadne skarby nie zamieszkają na na wyższych piętrach. 

Sonda
Sprawdzają się Twoje horoskopy?
Tańczące z promocjami 11.08.22