Horoskop na dziś: środa 27.07. Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku

i

Autor: zdj. ilustracyjne: Pixabay/avi_acl Horoskop na dziś: środa 27.07. Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku

Ezoteryka

Horoskop na sierpień 2022. Te znaki zodiaku staną na rozdrożu życia. Szykuj się na zmiany

2022-07-28 8:38

Horoskop miesięczny na sierpień, Sprawdź, co na nadchodzący miesiąc przygotowały dla Ciebie gwiazdy? Czy los będzie łaskawy i co Ci się przytrafi? Drugi miesiąc wakacji to czas nostalgii, w którym niektóre znaki zodiaku będą odczuwały niezidentyfikowaną pustkę, a inne będą musiały zadbać o swoje zdrowie. Zobacz horoskop przygotowany przez wróżkę Cesarię i przekonaj, się co czeka Twój znak zodiaku.

Horoskop miesięczny na sierpień 2022

Horoskop miesięczny: Baran 21.03-20.04

Miłość i partnerstwo: Samotne Barany na oczekiwane zmiany będą musiały jeszcze cierpliwie poczekać. W stałych związkach rutynowo, ale spokojnie i harmonijnie.

Praca i finanse: W pracy otrzymasz dodatkowe zlecenia, wymagające poszerzenia kompetencji o dodatkowe kwalifikacje. Możliwe, że zapiszesz się na kurs lub dodatkowe studia. Finanse dobre.

Zdrowie: Koniecznie zadbaj o zdrowie, wykonaj badania profilaktyczne.

Horoskop miesięczny: Byk 21.04-21.05

Miłość i partnerstwo: Weźmiesz sprawy w swoje ręce i wprowadzisz nowości do swojego związku, nie czekając na inicjatywę partnera. Single będą miały niejedną okazję do zapoczątkowania nowej znajomości. Któraś na pewno będzie dobrze rokowała na przyszłość.

Praca i finanse: Pojawi się okazja zarobienia dodatkowych pieniędzy. Długo nie czekając skorzystasz z tej atrakcyjnej oferty.

Zdrowie: Zadbaj o gardło, krtań i struny głosowe.

Horoskop miesięczny: Bliźnięta 22.05-21.06

Miłość i partnerstwo: Możliwe nieporozumienia, a nawet ostre kłótnie oddalające Cię od partnera. Staraj się nie walczyć, tylko ugodowo rozwiązywać konflikty. Single zainicjują nową znajomość, która może okazać się słabo rokująca.

Praca i finanse: Jesteś krótko przed urlopem i Twoja efektywność znacznie się obniży. Niestety szef może to zauważyć, dlatego staraj się pilnie wypełniać swoje obowiązki. Finanse dobre, ale pojawi się ryzyko nieprzemyślanych wydatków.

Zdrowie: Zadbaj o kości i stawy.

Horoskop miesięczny: Rak 22.06-22.07

Miłość i partnerstwo: Zbyt wiele wydarzyło się między Tobą a partnerem w lipcu, dlatego konflikty mogą pojawiać się częściej. Powinien być to dla Ciebie znak, że należy dojść do porozumienia. Single powinny zamknąć przeszłość i nie ulegać pokusie wspomnień.

Praca i finanse: Przed Tobą istotne zmiany organizacyjne. Możesz zmienić stanowisko pracy, a nawet podjąć nowe zatrudnienie. Nie jest to dobry miesiąc na wydawanie pieniędzy.

Zdrowie: Możliwy zabieg chirurgiczny lub nawet operacja.

Horoskop miesięczny: Lew 23.07-22.08

Miłość i partnerstwo: Otworzysz się na nowe znajomości, dzięki czemu będziesz mogła wejść w ciekawą relację. W stałych związkach zmiany na dobre. Oboje rozpoczniecie nowy etap. Możliwe, że pojawią się plany na przyszłość lub poważne deklaracje.

Praca i finanse: Po powrocie z urlopu przełożony Cię nie pozna. Będziesz tryskał energią i osiągał wysokie wyniki sprzedażowe. Jeśli nie stracisz szybko zapału do pracy, to już w kolejnym miesiącu czeka Cię nagroda finansowa. Finanse będą niezagrożone.

Zdrowie: Zadbaj o kolana.

Horoskop miesięczny: Panna 23.08-22.09

Miłość i partnerstwo: Randki, spotkania, upojne chwile w sypialni – taki będzie dla Ciebie sierpień. Zarówno dla singli, jak i Panny pozostającej w związku los szykuje wiele miłych niespodzianek.

Praca i finanse: Fantastyczny czas również w pracy. Zostaniesz doceniona przez pracodawcę awansem, podwyżką lub premią. Będziesz mogła sobie pozwolić na zakupowe szaleństwo.

Zdrowie: Zadbaj o górne drogi oddechowe.

Zobacz także: Szczęśliwa liczba dla Twojego znaku zodiaku. Noś ją zawsze przy sobie, a będzie przyciągała cuda

Horoskop miesięczny: Waga 23.09-23.10

Miłość i partnerstwo: Twoje rozczarowanie zachowaniem partnera osiągnie maksymalny poziom. To będzie moment, w którym oboje musicie podjąć decyzję w którą stronę zamierzacie dalej iść. W życiu singli niestety wciąż brak zmian.

Praca i finanse: To dobry czas, by iść po podwyżkę.

Zdrowie: Zadbaj o układ krwionośny.

Horoskop miesięczny: Skorpion 24.10-22.11

Miłość i partnerstwo: Drobne potyczki słowne z partnerem dodadzą energii Waszemu związkowi. Tylko pamiętaj, aby nie przekraczać granic partnera. W życiu singli pojawiać się będą dziwne wydarzenia. Niby adorator będzie, ale bez zauważalnych starań.

Praca i finanse: Jeśli liczyłeś na korzystne zmiany, to uzbrój się w cierpliwość. W sierpniu rób swoje i zmniejsz oczekiwania. Finanse stabilne i niezagrożone.

Zdrowie: Regularnie mierz ciśnienie krwi.

Horoskop miesięczny: Strzelec 23.11-21.12

Miłość i partnerstwo: Utknęliście w patowej sytuacji. Na razie wiele się nie wyjaśni, ale wrzesień przyniesie przełom dla Twojego związku. Single zapoczątkują znajomość, która pozornie będzie dobrze rokowała na przyszłość, ale szybko przekonasz się, że to nie partner dla Ciebie.

Praca i finanse: Miałaś zbyt wielkie oczekiwania, choć nikt Ci nic nie obiecywał. Przykładowo, awans może otrzymać ktoś inny, a podwyżka będzie dopiero za kilka miesięcy. Pozbieraj się szybko i wykonuj swoje obowiązki najlepiej jak potrafisz.

Zdrowie: Zadbaj o układ krwionośny.

Horoskop miesięczny: Koziorożec 22.12-20.01

Miłość i partnerstwo: Będziesz chciała zmienić swoje życie uczuciowe. W tym celu miłości będziesz szukała w nowych miejscach, w których wcześniej Cię nie było. W stałych związkach poprawa stosunków dzięki zaangażowaniu dwóch stron.

Praca i finanse: Zrobisz sobie krótką przerwę w pracy. Możliwe, że wyjedziesz na tygodniowy urlop. Pozostała część miesiąca przebiegnie w pracy spokojnie. Finanse stabilne.

Zdrowie: Zadbaj o układ trawienny.

Horoskop miesięczny: Wodnik 21.01-20.02

Miłość i partnerstwo: Możliwe rozczarowanie nową, zapoczątkowaną w ubiegłym miesiącu relacją. W stałych związkach brak szczerości i tajemnice, które zaburzą Wasz spokój.

Praca i finanse: Chwilowo się zatrzymasz, aby rozwiązać nieuporządkowane sprawy. Możliwe, że będziesz musiała składać wyjaśnienia w urzędzie i zakończyć istotną sprawę. Będziesz zadowolona z dodatkowego przychodu, którego się nie spodziewałaś.

Zdrowie: Możliwe bóle i zawroty głowy.

Horoskop miesięczny: Ryby 21.02-20.03

Miłość i partnerstwo: Będziesz odczuwała niewielkie wątpliwości co do intencji partnera. Możesz coraz częściej też rozpamiętywać dawny, nieudany związek. Warto zastanowić się dlaczego tęsknisz, za tym co się skończyło. Takie refleksje odczuwać będą również single.

Praca i finanse: Czeka Cię zmiana stanowiska lub nawet miejsca pracy. Rozpoczniesz zupełnie inny etap w swojej karierze zawodowe. Bardzo dobre finanse, przypływ gotówki, zwroty finansowe.

Zdrowie: Możliwe infekcje dolnych dróg oddechowych.

Wróżka Cesaria

i

Autor: Anna Bojda Wróżka Cesaria

Horoskop miesięczny dla czytelników se.pl przygotowała Wróżka Cesaria. Chcesz dowiedzieć się, co cię czeka w przyszłości, czy wybory, których dokonałaś są dobre? Skontaktuj się z wróżką, klikające w TEN LINK.

Przejeżdżała przez pasy "od zawsze", w końcu doszło do wypadku. Uderzyła twarzą w krawężnik

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki