Horoskop na nów Księżyca w czerwcu. ten znak zodiaku stanie nad przepaścią

i

Autor: Shutterstock Horoskop na nów Księżyca w czerwcu. ten znak zodiaku stanie nad przepaścią

Horoskop i Astrologia

Katastrofa czai się za rogiem. Ten znak zodiaku będzie musiał stawić czoła wysysającej energii. Horoskop na nów Księżyca w czerwcu mówi o wyczerpaniu w miłości

2023-06-06 14:40

Horoskop na nów Księżyca w czerwcu 2023 ma szczególne przesłanie dla jednego z dwunastu znaków zodiaku. Chociaż ten wyjątkowy czas odczuje każdy z nas, to czerwcowy nów w znaku Bliźniąt będzie bardzo wyczerpujący właśnie dla osób urodzonych w ostatnich dniach wiosny.

Horoskop na nów Księżyca w czerwcu ma jasny przekaz dla każdego znaku zodiaku. 18 czerwca 2023 Księżyc w znaku Bliźniąt będzie miał przygotować nas do sezonu Raka. To będzie wyczerpujący, ale reaktywny czas nastawiony na miłość.

Horoskop na nów Księżyca w czerwcu 2023. Ten znak zodiaku będzie musiał stawić czoła wysysającej energii

Znak zodiaku, który najbardziej odczuje czerwcowy nów Księżyca to Bliźnięta. Jeśli to twój zodiak, horoskop wskazuje, że jesteś o włos od katastrofy i od ciebie zależy, czy jej unikniesz. Saturn się cofa, a chwiejny nów w twoim znaku ostrzega przed rozchodzeniem się. Podczas nowiu możesz czuć się zdezorientowany, niespokojny lub wyczerpany. Czasami potrzebny jest okres odpoczynku i refleksji, zanim ruszysz do przodu i wskoczysz w następny związek lub służbowy projekt. Tylko wypoczęty osiągniesz sukces, o którym marzysz. To może być miłość do drugiej osoby, ale także i siebie. Dobrze wykorzystaj ten nów, a nim Słońce wejdzie do znaku Raka, będziesz wiedzieć jak postępować, by wyjść zwycięsko.

Nów Księżyca czerwiec 2023. Co przyniesie i jak go wykorzystywać?

Ostatni wiosenny nów Księżyca wydarzy się 18 czerwca 2023 o godzinie 06:39. To dobry czas, by stworzyć nowy plan na siebie, na pracę i na miłość. Zadbać o zdrowie, oczyścić się z blokad, które utrudniają nam rozwój. Bliźnięta to znak, który ułatwi wyrażanie siebie i wyostrzy intuicję. Posłuchaj jej nie tylko w odniesieniu do siebie, ale i w kontaktach z innymi. Będziesz działać szybko i sprytnie. Rozwiniesz kreatywność, ciekawość siebie i świata, a przy tym nie stracisz zdrowego rozsądku. Z łatwością rozwiążesz problemy w komunikacji, nie tylko z bliskimi, ale i w pracy. Zamiast pisać e-maile, umów się na spotkanie. W ten sposób przekonasz do swoich pomysłów nawet największych sceptyków. Ponadto ten Księżyc skłania nas do przeanalizowania finansów i opracowania planu zwiększenia przychodów. Zadbania o zdrowie i pielęgnacji wewnętrznego dziecka. Podczas tego nowiu warto zrobić listę rzeczy, których chcemy się nauczyć. Takich, które pomogą osiągnąć wyznaczone cele zawodowe i życiowe.

ZOBACZ TEZ: Rozpoczął się magiczny czas. Romantyczne widoki nad Polską. „Sezon dopiero się zaczął więc przed nami fascynujące dwa miesiące”

Sonda
Wierzysz w energię nowiu Księżyca?
Jak przyciągnąć miłość? Zioła, z których stworzysz magiczny eliksir
Listen on Spreaker.