Kolor portfela dla znaku zodiaku. Horoskop wskaże odpowiednią barwę, która przyciągnie bogactwo

i

Autor: RitaE/Pixabay Kolor portfela dla znaku zodiaku. Horoskop wskaże odpowiednią barwę, która przyciągnie bogactwo

Przynosi szczęście!

Kolor portfela dla znaku zodiaku. Horoskop wskaże, który przyciąga bogactwo

2023-08-11 12:13

Kolor portfela i znak zodiaku mogą mieć wpływ na nasze finanse. Astrolodzy i eksperci feng shui są zgodni - odpowiednia barwa i porządek pozwolą przyciągnąć szczęście i bogactwo. Każdy znak zodiaku ma swój kolor, który go definiuje, dlatego portfel również powinnyśmy dobierać w odpowiedniej tonacji. Sprawdź, co mówi w tej sprawie twój horoskop.

Kolor portfela odpowiedni dla znaku zodiaku, to według astrologów jeden z elementów sukcesu. Warto porzucić najpopularniejsze kolory – czarny i brązowy – i spróbować dopasować portfel do horoskopu. To może być też wskazówka dla niezdecydowanych, który kolor wybrać. Według ludzi, którzy wierzą, że wszystko zapisane jest w gwiazdach właściwy kolor portfela przyciąga szczęście i bogactwo.

Kolor portfela dla znaku zodiaku. Horoskop dla Barana

Baran z łatwością przyciąga pieniądze ale równie łatwo je wydaje. Patronem tego znaku zodiaku jest Mars, dlatego portfel odpowiedni dla Byka powinien mieć czerwony kolor. Jeśli dodatkowo portfel ma różne odcienie czerwieni będzie sprzyjał napływowi gotówki. Co ważne w takim portfelu pieniądze nie utrzymają się długo, dlatego jeśli chcesz zaoszczędzić na konkretny cel oszczędności odkładaj do portmonetki w kolorze cytrynowym lub różowym.

Kolor portfela dla znaku zodiaku. Horoskop dla Byka

Byk powinien postawić na kolor zielony. Patronująca mu Wenus sprzyja tej barwie. Portfel we wszystkich odcieniach zieleni zapewni stabilny, finansowy dochód i stopniowy wzrost bogactwa materialnego. Byki powinny unikać portfela w kolorze żółtym.

Kolor portfela dla znaku zodiaku. Horoskop dla Bliźniąt

Bliźnięta rzadko osiągają bogactwo, to dlatego, że dobra materialne nie są dla nich najważniejsze. Ale osoby spod znaku Bliźniąt mogą bez trudu zarobić duże pieniądze, które mogą także szybko wydać. Kolor portfela, który pomoże przyciągnąć stały dopływ gotówki to żółty.

Kolor portfela dla znaku zodiaku. Horoskop dla Raka

Rak to jeden z najbardziej oszczędnych znaków zodiaku. Dzięki swojej systematyczności potrafi zgromadzić niezłą sumkę. Portfel w kolorze bieli lub czerwieni może pomóc w utrzymaniu stałego dopływu pieniędzy.

Kolor portfela dla znaku zodiaku. Horoskop dla Lwa

Lew to królewski znak zodiaku, którym rządzi Słońce. Osoby urodzone w Lwie uwielbiają luksusy, ale także potrafią na nie zarobić. Pomocny przy gromadzeniu bogactwa może być portfel w kolorze złota. Natomiast niebieski portfel odciągnie pieniądze od właściciela.

Kolor portfela dla znaku zodiaku. Horoskop dla Panny

Skrupulatna Panna potrafi oszczędzać i racjonalnie wydawać. Kolor portfela idealny dla tego znaku zodiaku to niebieski. W dążeniu do bogactwa osobom spod znaku Panny pecha mogą przynieść akcesoria w kolorze zielonym, jasnożółtym oraz czerwonym.

Kolor portfela dla znaku zodiaku. Horoskop dla Wagi

Waga przyciąga do siebie pieniądze ale robi to bardzo powoli. Jej surowość i sprawiedliwość sprawiają, że zanim zdecyduje się przyjąć zapłatę trzy raz sprawdzi, czy na pewno zasługuje dlatego bogactwo przychodzi jej z trudem. Szczęśliwy kolor portfela dla Wagi to biały. Dobry będzie także jasnoniebieski oraz zielony. Natomiast czarny może przynieść pecha.

Kolor portfela dla znaku zodiaku. Horoskop dla Skorpiona

Skorpion potrzebuje energetycznego koloru do działania i zarabiania. Kolor portfela odpowiedni dla tego znaku zodiaku to czerwony. Sprawdzi się także pomarańczowy oraz ciemny brąz. Pecha może przynieść zielony.

Kolor portfela dla znaku zodiaku. Horoskop dla Strzelca

Strzelec łatwo przyciąga bogactwo ale nie dba o rzeczy materialne. Jest energiczny i rządny wrażeń. Kolor portfela, który pomoże osiągnąć zamierzone cele finansowe to pomarańczowy oraz intensywny żółty. Khaki oraz fiolet przyniosą pecha.

Kolor portfela dla znaku zodiaku. Horoskop dla Koziorożca

Koziorożec jest spokojny i opanowany tak w życiu jak i przy wydawaniu oraz zarabianiu pieniędzy. Portfel idealny dla tego znaku zodiaku powinien mieć kolor khaki lub brązowy. Pecha może przynieść portmonetka w kolorze czerwonym lub złotym.

Kolor portfela dla znaku zodiaku. Horoskop dla Wodnika

Wodnik to urodzony artysta dlatego potrafi być zarówno bogaty jak i biedny. Portfel idealny dla tego znaku zodiaku powinien mieć kolor jasnoniebieski. Pecha może przynieść portmonetka w kolorze czarnym lub brązowym.

Kolor portfela dla znaku zodiaku. Horoskop dla Ryb

Ryby są niezwykle wrażliwe. Mają bogate wnętrze nie dbając przy tym o dobra materialne. Szczęśliwy kolor portfela dla osób urodzonych w znaku Ryb to pomarańczowy, żółty i różowy. Ryby powinny unikać portmonetki w kolorze czarnym oraz bordowym.

ZOBACZ TEŻ: Zioło, które przyciąga bogactwo. Posadź w ogrodzie, bo uzdrawia rośliny. Napar z kwiatów działa uspokajająco i zapobiega wzdęciom

Sonda
Wierzysz w horoskopy?
Tańczące z Promocjami 08.08.2023
Listen on Spreaker.