Manifestacja 777 przynosi szczęście

i

Autor: Shutterstock

Przyciąganie szczęścia

Manifestacja 777 może totalnie odmienić życie w kilka dni. Przyniesie bogactwo, miłość i szczęście

2023-09-22 12:49

Pragniesz odmienić swoje życie? Internauci przekonują, że pomogła im manifestacja 777. Na czym ona polega? Ponoć ten trend pomaga przyciągnąć bogactwo, szczęście, a nawet miłość i to w zaledwie kilka dni. Wiele osób przekonuje, że jej efekty widać od razu. Jak manifestować 777, aby życie odmieniło się na lepsze?

Manifestacja 777 pomaga przyciągnąć szczęście

W ostatnich latach coraz więcej mówi się o prawie przyciągania, animacjach i manifestacji. Wiele osób przekonuje się, że w ten sposób można zapewnić sobie życie dokładnie takie, o jakim marzymy. Stąd tez popularność manifestacji 777. W mediach społecznościowych robi furorę, a wiele osób przekonuje, że to naprawdę działa i efekty widać niemalże od razu. Manifestacja 777 pomaga przyciągnąć szczęście, bogactwo i odmienić życie o 180 stopni w kilka dni. Chodzi o to, że w numerologii cyfra 7 jest uważana za jedną z najsilniejszych. Kojarzy się z duchowością, mądrością i poszukiwaniem wiedzy. Dlatego połączenie 777 jest interpretowane jako znak duchowego wzrostu i otrzymywania wsparcia od wszechświata. 

Manifestacja 777. Na czym polega?

Manifestacja 777 to według wielu użytkowników doskonały sposób na odmienienie swojego losu i otrzymania wsparcia od Wszechświata. Jak manifestować 777, aby zadziałało?

  1. Wybierz intencję - Zacznij od sformułowania afirmacji, która wyraża twoje pragnienie w czasie teraźniejszym.
  2. Zapisz swoją manifestację 7 razy rano - zaraz po przebudzeniu zapisz swoją manifestację 7 razy z rzędu. Dobrze jeśli zorbiłbyś to w momencie, gdy nie jesteś do końca rozbudzony.
  3. Zapisz swoją manifestację 7 razy wieczorem - jeszcze zanim pójdziesz spać, zapisz swoją manifestację ponownie 7 razy.
  4. Powtarzaj powyższe kroki 7 dni z rzędu.

Ważne jest również, aby podczas myślenia o swojej intencji i zapisywaniu jej być w 100 procentach skupionym właśnie na niej. Warto w tym celu również wizualizować ją sobie, tak jakby już się spełniła. Pamiętaj też o praktykowaniu wdzięczności.

Numerologia mieszkania i jej znaczenie

QUIZ. Co wiesz o znakach zodiaku? Tylko najlepsi zgadną wszystkie odpowiedzi

Pytanie 1 z 15
Co oznacza nazwa zodiak?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany