Sen o byłym chłopaku

i

Autor: Shutterstock Sen o byłym chłopaku

Sny mają znaczenie

Miałaś sen o byłym chłopaku? To niepokojący sygnał zza światów dla Twojego małżeństwa. Sennik i znaczenie snu

2023-04-14 10:30

Sny czasami mają ukryte znaczenie. Niosą za sobą pewien przekaz, który ma nas ostrzec lub pocieszyć. Zgodnie z sennikiem istnieją trzy sny, które mogą wskazywać, że w naszym związku dzieje się nie najlepiej lub wręcz wróżą rozstanie. Jednym z nich jest sen o byłym chłopaku. Jeśli ostatnio Ci się przyśnił, to zachowaj czujność, gdyż nie jest to dobry znak dla Twojego obecnego związku.

Sennik wyjaśnia, co oznacza sen o byłym chłopaku

Wiele osób wierzy, że sny mają ukryte znacznie. Mogą być pewnego rodzaju ostrzeżeniem przed problemami, które na nas spadną w najbliższym czasie lub zapowiadać szczęśliwe chwile. Jednym z najczęstszych marzeń nocnych jest sen o byłym chłopaku. Co on oznacza? Według sennika może mieć wiele znaczeń - w zależności od szczegółowych okoliczności, jakie towarzyszyły we śnie. Czasami wskazuje na to, że po prostu nie do końca wyleczyłaś się z uczucia, którym darzyłaś swojego eks. Sen, w którym były partner mocno Cię przytula, może symbolizować Twoją rzeczywistą tęsknotę za jego osobą. Może też oznaczać, że w relacji z obecnym partnerem brak Ci poczucia bezpieczeństwa. Jeśli śnisz, że rozmawiasz z byłym chłopakiem, może to zapowiadać rozmowę z nim w rzeczywistości. Z kolei, jeśli miałaś sen o pocałunku z byłym chłopakiem, zwiastuje to problemy w Twoim obecnym związku. Los wystawi wasze uczucia na ciężką próbę, czekają Was poważne konflikty, a nawet rozstanie.

Sny, które zwiastują rozstanie z partnerem

Okazuje się, że są jeszcze dwa sny, które według sennika mogą zwiastować rozstanie z obecnym partnerem. Jeden z nich to sen o zdradzie, a dokładniej, kiedy to ukochany Cię zdradza. To może być nieuświadomiona obawa, że partner ma romans, a co za tym idzie fakt, że nie do końca mu ufasz. Sen o psie, który Cię atakuje, wskazuje, że czujesz się niepewnie lub nie jesteś zaniedbywana w swoim związku. Z czasem może to zwiastować kłopoty i kłótnie między Tobą a partnerem.

Sonda
Wierzysz w znaczenie snów?
M jak mama: Sen w ciąży - jak naprawdę odpocząć w nocy?