numerologia

i

Autor: Shutterstock numerologia

Znaczenie liczb

Numerologia na jesień 2023 ostrzega. Na horyzoncie pojawi się coś wielkiego. Te osoby muszą mieć się na baczności. We wrześniu doznają krzywdy ze strony bliskich

2023-07-25 10:55

Numerologia na jesień 2023. Przed nami bardzo ważny czas w roku. Jesień 2023 upłynie pod znakiem zmian i ważnych decyzji. To będzie wyjątkowo intensywny okres. Wiele osób zdecyduje się na poważne zmiany w życiu i rozpocznie nowy etap. Numerologia na jesień 2023 wskazuje, jak się do tego przygotować i na co zwrócić uwagę. Sprawdź, co wydarzy się w Twoim życiu. Horoskop numerologiczny na jesień 2023.

Numerologia na jesień 2023. Zobacz, co się wydarzy

Jaka będzie nadchodząca jesień? Numerologia wskazuje, że będzie ona wyjątkowa dla wielu osób. Ma to być czas zmian i podejmowanie znaczących decyzji. Nie obejdzie się bez wątpliwości i emocjonalnych rozterek. Sprawdź, co przewiduje dla Ciebie numerologia.

Przeczytaj również: Wróżka Aida ujawnia tajemniczy trójkąt mocy. Te słowa mogą zmienić życie wielu osób

Jak wyliczyć swoją numerologiczną liczbę?

Aby obliczyć swoją numerologiczną liczbę należy dodać do siebie wszystkie cyfry z daty urodzenia. Dla przykładu, osoba urodzona 13 marca 1972 roku wykona działanie: 1+3+3+1+9+7+2=29, a następnie: 2+6=8. Liczbą numerologiczną tej osoby jest 8. Wyniki porównaj w zestawieniu poniżej i sprawdź, jaka będzie dla Ciebie jesień 2023.

Numerologia na jesień 2023. Oto, co się wydarzy

Numerologiczna jedynka:

To będzie czas łowów. Poczujesz w sobie zew przygody i zapragniesz zmian w swoim życiu. Być może zdecydujesz się na zmianę pracy lub na naukę czegoś nowego.

Numerologiczna dwójka:

Przez pewien czas możesz odczuwać spadek energii i brak chęci na cokolwiek. To będziesz czas, w którym zakopiesz się pod kocem z ulubioną książką. Pozwól sobie na krótki odpoczynek i wsłuchaj się we własne potrzeby.

Numerologiczna trójka:

Poczujesz się uwięziony w złotej klatce. Będziesz odczuwać przygnębienie i spadek nastroju. Warto w tym czasie otworzyć się na ludzi i spróbować poszerzyć swoje kontakty towarzyskie

Numerologiczna czwórka:

Tegoroczna jesień będzie dla Ciebie przełomowa. W Twoim życiu pojawi się wyjątkowa możliwość. Warto z niej skorzystać.

Numerologiczna piątka:

Nie będziesz narzekać. Odkryjesz w sobie pokłady kreatywności, które sprawią, że zabłyśniesz w towarzystwie.

Numerologiczna szóstka:

Ktoś bardzo Ci bliski może Cię skrzywdzić. Zawiedziesz się na tej osobie i poczujesz się zraniony.

Numerologiczna siódemka:

Dostaniesz intratną propozycję zagranicznego wyjazdu. Długo będziesz się wahać, czy ją przyjąć, ale ostatecznie się zdecydujesz.

Numerologiczna ósemka

Skoncentrujesz się na sobie. To będzie czas samorozwoju i realizacji własnych pasji.

Numerologiczna dziewiątka

Podejmiesz odważną decyzję, która zmieni Twoje życie. To będzie początek czegoś nowego.

Sonda
Interesujesz się numerologią?
Jak nakręcono BARBIE? Kulisy i ciekawostki z filmu | To Się Kręci #20