Tych słów używamy najczęściej podczas snu. Na liście znalazło się przekleństwo

i

Autor: Pixabay.com

Pobudka

O tej godzinie wstają geniusze. Jeżeli budzisz się o tej porze, to masz nadzwyczajną osobowość. Sprawdź się

2023-09-09 4:01

Zastanawiałaś się kiedykolwiek, co pora Twojego wstawania mówi o Twej osobowości? Okazuje się, że całkiem sporo. Uważa się, że osoby, które wstają o tej konkretnej godzinie są geniuszami i posiadają wysokie IQ. Mają silnie rozwiniętą intuicję i świetnie radzą sobie ze stresem. O której wstajesz? O tej godzinie budzą się geniusze.

Pobudka. O której wstajesz? O tej godzinie budzą się geniusze

Okazuje się, że godzina rannego wstawania może zdradzić wiele o osobowości człowieka. I żeby była jasność, chodzi i biologiczny czas, w którym Twój organizm się budzi. Nie chodzi i czas, kiedy budzik wybudza Cię do pracy. Sprawdź, o której najczęściej budzisz się w wolne dni. Specjaliści są zdania, że osób, które wstają o tej konkretnej godzinie częściej od innych mają wysokie IQ oraz dobrze radzą sobie ze stresem. Takie osoby sprawdzają się na kierowniczych stanowiskach i potrafią dobrze kierować zespołem. O jaką godzinę chodzi? Okazuje się, że geniusze nie należą do rannych ptaszków. Uważa się, że osoby o ponadprzeciętnych IQ późno chodzą spał i późno wstają. Te osoby za żadne skarby nie przebudzą się przed 10 rano. Najczęściej z łóżka zwlekają się około południa. Nie przeszkadza to im w byciu produktywnym. W ciągu dnia potrafią zrobić bardzo dużo. Najczęściej do godzin popołudniowych załatwiają ważne sprawy na mieście, a wieczorami oraz nocą myślą i działają kreatywnie. 

Zobacz także: Magiczne kamienie na szczęście. Talizmany, które ochronią Cię przed złymi mocami odgonią pecha. Noś je przy sobie, a będziesz oazą szczęścia

Sonda
O której godzinie wstajesz?
Nowi mieszkańcy Orientarium Zoo Łódź
Listen on Spreaker.