Przepowiednia na wrzesień 2022

i

Autor: Shutterstock Przepowiednia na wrzesień 2022

Horoskop numerologiczny

Osoby urodzone tego dnia czekają dramatyczne wydarzenia. Gehenna. Przepowiednia numerologiczna zwiastuje chwile pełne łez. Wstanie nowy świt obarczony wielką odpowiedzialnością

2023-09-02 10:52

Horoskop numerologiczny na najbliższe tygodnie wskazuje, że niektóre osoby czekają trudne chwile. Na horyzoncie pojawią się problemy, na które trzeba będzie natychmiastowo zareagować. Osoby, które zgodnie ze swoją data urodzenia pozostają w opiece tej jednej cyfry wyjątkowo boleśnie odczują tegoroczne zmiany i jesienne wibracje. Numerologia przewiduje, że będzie to czas solidnej lekcji życia.

Numerologiczna przepowiednia wskazuje na dramatyczne wydarzenia. Sprawdź, która cyfrą w numerologii jesteś?

Niektórzy uważają, że numerologia i znaczenie cyfr jest ważniejsze od klasycznego horoskopu. Są oni zdanie, że to właśnie matematyczne ciągi liczb odpowiadają za przyszłość i zdradzają ukryte znaczenie. Aby sprawdzić, co numerologia zaplanowała dla Ciebie, to musisz wpierw obliczyć swoją cyfrę numerologiczną. Aby to zrobić dodaj do siebie wszystkie cyfry z Twojej daty urodzenia. Jeżeli wyjdzie Ci dwucyfrowa liczba, dodaj wynik ponownie do siebie. Wyjątkiem są liczby mistrzowskie 11, 22 i 33, które nie podlegają redukcji. 

Zobacz także: Poczułaś dziwne drganie w oku? Wszechświat wysyła Ci ważny sygnał od osoby, która ma złe intencje. Nie ignoruj tego. Przesądy staropolskie

Przepowiednia z numerologii. Osoby urodzone tego dnia czekają problemy

Numerologia wskazuje, że jesień 2023 może być ciężka dla niektórych osób. Chodzi o numerologiczną 4. Te osoby na co dzień cechuje wysoka pracowitość i energia do działania. Numerologiczne czwórki są bardzo ambitne i cały czas pragną się udoskonalać. Niestety, we wrześniu 2023 wydarzy się coś, co podetnie jej skrzydła. W życiu zawodowym może czekać go spory zawód. Jej ambicja i wiedza nie zostanie doceniona, a jej samoocena znacząco na tym ucierpi. Numerologia szczególnie ostrzega czwórki urodzone we wtorek. Takie połączenie może zwiastować, że nadchodząca sytuacja wymknie się spod kontroli i może wydarzyć się coś, co na dobre odmieni życie tych osób. 

Sonda
Interesujesz się numerologią?
Fabryka Northvolt w Gdańsku
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany