Kolor oczu a charakter

i

Autor: Shutterstock Kolor oczu a charakter

Przesądy i ich znaczenie

Poczułaś dziwne drganie w oku? Wszechświat wysyła Ci ważny sygnał od osoby, która ma złe intencje. Nie ignoruj tego. Przesądy staropolskie

2023-09-01 12:27

Zgodnie z przesądami i staropolskimi wierzeniami, można na odległość wyczuć, że ktoś o nas myśli, czy rozmawia. Energia, którą wysyła ta osoba, przenika do nas i wyraża się w niepozorny sposób. Czasami możesz poczuć dziwne drganie oka. Nie bądź na to obojętny. W ten sposób Wszechświat wysyła Ci ważny sygnał od osoby, która niekoniecznie ma dobre intencje wobec Ciebie.

Poczułaś dziwne drganie w oku? Wszechświat wysyła Ci ważny sygnał od osoby, która ma złe intencje

Wiele osób, które wierzą w przesądy staropolskie, uważa, że niektóre dolegliwości czy odczucia, których doświadczamy na swoim ciele, może świadczyć o ważnych dla nas informacjach. Gęsia skórka, która pojawia się nagle, wskazuje, że ktoś bliski intensywnie o nas myśli. Mówi się także, że swędzenie wewnętrznej strony dłoni zwiastuje przypływ gotówki. Jeden z takich sygnałów może zwiastować nieprzychylność osoby z naszego otoczenia. Nagłe swędzenie lub drżenie oczu może to oznaczać, że ktoś o Tobie myśli. I tu oczywiście znaczenie ma fakt, w którym oku odczuwamy dyskomfort. Jeśli odczuwasz drganie prawego oka, to znak, że ktoś o Tobie plotkuje i rozpowiada złe rzeczy na Twój temat. Możliwe, że ta osoba po prostu Cie nie lubi i chce uprzykrzyć Ci życie. Z kolei jeśli Twoje lewe oko jest podrażnione, to zgodnie z przesądami, ktoś jest w Tobie zakochany i wkrótce go spotkasz na swojej drodze życia.

Sygnały, które wskazują, że ktoś o tobie myśli

Istnieje jeszcze kilka sygnałów, które mogą świadczyć o tym, że ktoś o Tobie intensywnie myśli, a nawet próbuje Cię przyciągnąć myślami.

  • Przypadkowo rozwiązane sznurówki w lewym bucie.
  • Gęsia skórna na ciele, mimo że jest ciepło.
  • Słyszysz dzwonienie w uszach.
  • Czujesz na skórze delikatny podmuch, mimo że nie ma wiatru.
  • Gdy pomyślisz o bliskiej osobie i w tym samym momencie zobaczysz pająka.
Czy jesteśmy przesądni? "Zawsze wstaję lewą nogą, bo łóżko tak stoi"

QUIZ. Hej wesele, hej wesele tańcowało! Znasz wszystkie weselne zabawy i przesądy?

Pytanie 1 z 13
Na start klasyka. Tę przyśpiewkę na pewno usłyszą państwo młodzi! Chodzi o tę, zaczynającą się słowami: