Pełnia Księżyca w kwietniu jest idealna na miłosny rytuał

i

Autor: Shutterstock Pełnia Księżyca w kwietniu jest idealna na miłosny rytuał

Księżycowa magia miłości

Pełnia Różowego Księżyca. Prosty rytuał na szczęście w miłości. Zrób 6.04.2023, a przyciągniesz moc najpiękniejszych uczuć

2023-04-05 13:52

Pełnia Księżyca w kwietniu nazywana jest Pełnią Różowego Księżyca. Choć 6 kwietnia 2023 r., kiedy Luna będzie najbardziej okazała raczej nie zobaczysz na niebie romantycznej barwy, to możesz wykonać rytuał na miłość. To prosty sposób, dzięki któremu obudzisz najpiękniejsze uczucia.

Miłosny rytuał na pełnię Księżyca w kwietniu 2023 to doskonały sposób na spełnienie swoich pragnień. Nawet jeśli jesteśmy w szczęśliwym związku warto poświęcić chwilę, by obudzić w sobie i otoczeniu, to co najpiękniejsze. Najbliższa pełnia nazywana jest Pełnią Różowego Księżyca i odnosi się do kwitnących wtedy kwiatów z Ameryki Północnej. Jednak ten kolor ma także miłosną moc. Energia pełni Księżyca w Wadze, 6 kwietnia, będzie zachęcała do spojrzenia w głąb serca i wzmocni miłosny rytuał.

Pełnia Różowego Księżyca. Prosty rytuał na szczęście w miłości. Zrób 6.04.2023, a przyciągniesz moc najpiękniejszych uczuć

Pełnia Różowego Księżyca jest doskonałym momentem na przeprowadzenie rytuałów oczyszczania oraz miłości. Uczucia jakimi darzymy drugą osobę ale także siebie są niezwykle ważne. O wiele piękniej byłby na świecie, gdybyśmy odnosili się do siebie z przyjaźnią i szacunkiem. Dlatego rytuał wspierany przez energię pełni Księżyca 6 kwietnia 2023 możesz wykonać zarówno na przyciągnięcie romantyczne miłości ale także przyjaźni i dobrych uczuć w rodzinie i w sobie. Zanim przystąpisz do działania dobrze przemyśl jakich uczuć najbardziej ci brakuje. Pamiętaj jednak, by nie wskazywać konkretnej osoby. Nie można nikogo do siebie przywiązać wbrew jego woli. Pomyśl jedynie o szczęściu, które chcesz czuć w sobie.

Jak zrobić miłosny rytuał na pełnię Księżyca w kwietniu? Prosty sposób na miłość

Do przeprowadzenia miłosnego rytuału będzie potrzeba różowa świeca oraz kartka papieru i długopis. Możesz też ubrać się na różowo i zadbać o to, by w pokoju były różowe kwiaty. Zanim przystąpisz do rytuału zrób oczyszczającą kąpiel z solą himalajską. Odpuść też wszystko, co ci nie służy. Wybacz tym, którzy cię kiedykolwiek skrzywdzili. Rozdrapując rany nie możesz ruszyć dalej. Następnie zapal różową świecę. Spójrz na Księżyc w pełni, jeśli go nie widzisz, wizualizuj Lunę i jej moc. Poczuj energię i nadzieje, którą daje. Weź kartkę papieru i zapisz na niej swoje miłosne marzenia, które będą się spełniać w najbliższych miesiącach. Gdy skończysz, połóż kartkę obok świecy. Patrząc w jej płomień wypowiedz zdania: „Pełny Księżycu wzmocnij moją miłość do siebie i świata. Dziękuję i tak jest”. Teraz możesz zająć się normalnymi czynnościami. Pamiętaj jednak o palącej się świecy, spoglądaj na nią od czasu do czasu myśląc o tym, co zapisałaś na kartce i wizualizuj sobie spełnienie. Świeca powinna wypalić się do końca. Nie gaś jej.

ZOBACZ TEŻ: Jak przyciągnąć miłość? Wystarczy popularny kamień. Zobacz, jak go używać

Sonda
Zamierzasz zrobić miłosny rytuał na pełnię Księżyca w kwietniu?
Wielki horoskop miesięczny na kwiecień 2023. Te znaki czeka miłość