Zaklęcie na nową pracę

i

Autor: Shutterstock Zaklęcie na nową pracę

Jak przyciągnąć biogactwo?

Zrób tę prostą rzecz, a zapewnisz sobie awans i lepszą pracę. Zaklęcie wykonasz w jeden wieczór. Twój los szybko się odmieni

2023-01-09 11:42

Marzysz o awansie lub zmianie swojej dotychczasowej pracy, jednak zaczynasz tracić nadzieję, że Ci się to uda? Telefon milczy, a w obecnej pracy raczej nie zapowiada się na wielkie zmiany? Ostatnią deską ratunku może okazać się magiczny rytuał, który pomoże Ci przyciągnąć pozytywne zmiany w życiu zawodowym. Wykonaj go wieczorem w domowym zaciszu, a zapewnisz sobie awans lub nową pracę.

Zaklęcie na awans w pracy

Wraz z nowym rokiem zaczęłaś coraz intensywnie rozważać zmianę pracy? A może od dawna marzysz o awansie, jednak szef nie docenia Twoich starań? W takiej sytuacji jest wiele osób. Jedni podejmują ryzyko i rozstają się z pracodawcą rozpoczynając działalność na własną rękę, a inni cierpliwie czekając dając z siebie maksimum z nadzieją, że ktoś w końcu dostrzeże ich potencjał. Okazuje się, że pomocne w tej sytuacji może być proste zaklęcie, które każdy wykona samodzielnie w domowym zaciszu. Wystarczy przygotować pomarańczową świeczkę, cynamon i 7 wysuszonych pąków kwiatowych z drzewa goździkowego. Te trzy rzeczy to talizmany bogactwa i kreatywności. Przyciągają szczęście i dobrą energię do naszego życia. Zaklęcie na awans w pracy pomoże Ci rozwinąć swoją karierę zawodową, a los będzie podsuwać Ci wiele okazji do zarobku.

Tak osiągniesz awans w pracy. Jak wykonać zaklęcie?

Zadbaj o wyciszenie i w spokoju zastanów się nad swoimi planami zawodowymi. Rozważ także, co do tej pory stało na przeszkodzie w rozwoju twojej kariery i zapisz to na kartce. Pamiętaj, aby mieć szczere intencje i nie życzyć źle innym osobom.

  1. Kartkę i akcesoria wyłóż na stole.
  2. Zapal świeczkę i skoncentruj swoje myśli na wymarzonej rzez siebie pracy.
  3. Pomyśl o blokadach, które stały na przeszkodzie w uzyskaniu awansu lub nowej pracy i spal kartkę, na której je zapisałaś.
  4. Weź 7 głębokich wdechów.
  5. Spal w płomieniu goździki, a płomień posyp 3 szczyptami cynamonu.
  6. Oddychaj głęboko i spokojnie czekając, aż świeca wypali się do końca.
Sonda
Wierzysz w takie rytuały?
Wróżbita Maciej dokonał coming out-u

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki