Przeszła Cię gęsia skórka? To Wszechświat wysyła Ci ważny sygnał o bliskiej Ci osobie.

i

Autor: Shutterstock

Nietypowe sygnały

Przeszła cię gęsia skórka? Wszechświat wysyła ważną informację od bliskich. Nie lekceważ jej. Przesądy ludowe

Zastanawiałaś się co oznacza gęsia skórka? Poczułaś, że przez Twoje ciało przeszedł dreszcz, aż zjeżyły się włosy choć wcale nie jest Ci zimno? Bardzo możliwe, że Wszechświat wysyła Ci ważny sygnał dotyczący bliskiej Ci osoby. Zgodnie z przesądem gęsia skórka na ciele nie zawsze oznacza reakcję skóry na gwałtowną zmianę temperatury powietrza. Czasem to znak, że ktoś o Tobie intensywnie myśli, a tajemnicza energia Cię o tym informuje.

Przeszła Cię gęsia skórka? To ważny sygnał

Niektórzy wierzą, że Wszechświat i siły wyższe każdego dnia dają nam sygnały, które mają nas chronić i pomagać podejmować dobre decyzje. Ludzie, którzy wierzą w przesądy są zdania, że w niektórych sytuacjach w życiu warto zdać się na intuicję i posłuchać wewnętrznego głosu. Uważają bowiem, że ciało wysyła nam znaczące sygnały, gdy ktoś o nas myśli. Okazuje się, że jednym z takich sygnałów może być pojawienie się na krótko gęsiej skórki na ciele. Choć powszechnie wiadomo, że gęsia skórka to najczęściej reakcja ciała na nagłą zmianę temperatury powietrza, to jednak jej pojawienie się na skórze może zwiastować jeszcze jedną rzecz. Otóż przesądy ludowe mówią, że jeśli przeszła Cię gęsia skórka to znak, że ktoś o Tobie myśli. W ten sposób ściąga Cię myślami. Ten subtelny sygnał jest ważny, dlatego nie wolno go ignorować.

Znaki, które wskazują, że ktoś o tobie myśli

Istnieje jeszcze kilka sygnałów, które mogą świadczyć o tym, że ktoś o Tobie intensywnie myśli, a nawet próbuje Cię przyciągnąć myślami.

  • Przypadkowo rozwiązane sznurówki w lewym bucie.
  • Słyszysz dzwonienie w uszach.
  • Czujesz na skórze delikatny podmuch, mimo że nie ma wiatru.
  • Gdy pomyślisz o bliskiej osobie i w tym samym momencie zobaczysz pająka.
Sonda
Wierzysz w przesądy?
Targi Książki i Mediów VIVELO 2023 - dziękujemy!
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany