Taki kciuk posiadają wyjątkowe osoby

i

Autor: Shutterstock

Potrafisz tak?

Tylko ludzie sukcesu potrafią zrobić to ze swoją dłonią. Technicy kryminalni zdradzili, że taki kciuk zdradza Twoją osobowość. Sprawdź, czy jesteś w tym gronie

2023-05-11 8:54

Co kształt Twojego kciuka może zdradzić na temat osobowości? Okazuje się, że całkiem sporo. Dla techników kryminalnych może on stanowić indywidualny rodzaj podpisu, coś na wzór odcisków palców. Niektórzy wierzą także, że kształt kciuka zdradza nasz charakter. Osoby posiadające, tak zwany kciuk autostopowicza uchodzą za wyjątkowe i posiadają cechy charaktery przydatne w życiu zawodowym.

Co oznacza kształt kciuka? Osoby potrafiące to zrobić są wyjątkowe

Według niektórych osób nasze ciało potrafi zdradzić wiele o osobowości. Wiedzę tę wykorzystują technicy kryminalni, a odciski butów, palców oraz kształt kości potrafią im zdradzić wiele na temat danej osoby. Jednym z najbardziej znaczących elementów w tej kwestii jest wygląd i ruchowość kciuka. Osoby, które potrafią zrobić to ze swoją dłonią uchodzą za wyjątkowe. Jest to, tak zwany kciuk autostopowicza.

Zobacz także: Przeszła Cię gęsia skórka? To Wszechświat wysyła Ci ważny sygnał o bliskiej Ci osobie. Co oznacza gęsia skórka na ciele? Przesądy ludowe

Czym jest kciuk autostopowicza? 

Kciuk autostopowicza to zjawisko fizjologiczne polegające na wygięciu kciuka o 90 stopni w kierunku przeciwnym do dłoni. Występuje on u około 25 proc. populacji i uchodzi za dość osobliwą przypadłość. Z medycznego punktu widzenia za kciuk autostopowicza odpowiada gen „gen bendy thumb”. Mutacja ta może być dziedziczna. Osoby posiadające kciuk autostopowicza mogą czuć się wyjątkowe, niektórzy wierzą, że przypadłość ta świadczy o unikalnych cechach osobowości. Łatwo się oni przyswajają do nowych warunków i potrafią się odnaleźć w każdej sytuacji. Umiejętności te sprawiają, że osobom z kciukiem autostopowicza łatwiej jest osiągnąć sukces i szybciej pną się po szczeblach kariery. Zmiana otoczenia i trybu pracy nie stanowi dla nich problemu i nie poddają się, gdy pojawiają się problemy. Zawsze stawiają na swoim i osiągają swoje cele. 

Sonda
Potrafisz tak wygiąć kciuk?
Te prezenty na Pierwszą Komunię to przesada! Polacy odpowiadają #EwelinaPyta
Nasi Partnerzy polecają