"31 kości" Morgan Cry. Przekręt na wielkie pieniądze i zagadka do rozwiązania

2022-06-22 9:30
31 kości
Autor: Wydawnictwo Harde

"31 kości" to pierwsza książka, którą Gordon Brown napisał pod pseudonimem Morgan Cry. Jest w niej mnóstwo barwnych postaci, czarnego humoru i tajemnic do odkrycia. Nie sposób się przy niej nudzić!

Daniella Coulston jest kobietą po trzydziestce z niesforną fryzurą i temperamentem, który sprawia, że czasem potrafi powiedzieć kilka słów za dużo. Pracuje w firmie ubezpieczeniowej w Glasgow i lubi mieć wszystko pod kontrolą. Jednak gdy jej mama Effie umiera na zawał, cały świat Danielli wywraca się do góry nogami.

Wie, że nie znała matki za dobrze. Nie widziały się jakieś dwadzieścia lat i prawie ze sobą nie rozmawiały. Jednak Daniella nie zdawała sobie dotąd sprawy, że nie wie o Effie w zasadzie nic. Szybko okazuje się, że jej mama była zamieszana w przekręt na rynku nieruchomości, z którego zniknęło około 1,3 miliona euro w gotówce. Sześć innych osób zamieszanych w przekręt twierdzi, że to Effie je ukradła, a Daniella wie, gdzie są. A jeśli nawet nie, to kto jest w lepszej sytuacji od niej, by się dowiedzieć?

Grożą jej, że jeśli nie znajdzie pieniędzy, pociągną ją ze sobą na dno. Do tego funkcjonariusz policji bada okoliczności śmierci siedemdziesięcioletniej Effie. Czy jej przyczyną był wiek, niezdrowy styl życia i duża nadwaga, czy może udział osób trzecich?

Daniella musi szybko nauczyć się prowadzić bar po matce i odnaleźć zaginione pieniądze. Zegar tyka, szemrane towarzystwo Effie się niecierpliwi, a Daniella zdaje sobie sprawę, że jeśli chce mieć kontrolę nad sytuacją, musi zawalczyć i znaleźć zaginioną fortunę.

31 kości
Autor: Wydawnictwo Harde Link: Tu kupisz książkę "31 kości" Morgan Cry

Książka "31 kości" Morgan Cry dostępna w najlepszych sieciach księgarskich i księgarniach stacjonarnych oraz internetowych, w tym na www.wiemiwybieram.pl, jak też w wersji e-book m.in. na woblink.pl, legimi.pl, publio.pl, ebookpoint.pl. Wydawnictwo Harde zaprasza na stronę www.harde.se.pl oraz na Facebook.com i Instagram - @hardewydawnictwo.

Sonda
Czy lubisz czytać książki?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE