SG Harde

i

Autor: SE

Black Week – kupuj książki taniej nawet o 60%. Dla Ciebie i tych, których kochasz!

2021-11-23 14:45

Boże Narodzenie za niespełna miesiąc. Warto już teraz skompletować prezenty świąteczne dla całej rodziny. A przy okazji i sobie zapewnić literacką ucztę, korzystając z oferty Black Week – do -60% na wiemiwybieram.pl oraz w księgarniach stacjonarnych i online.

Skorzystaj z promocji. Kup książkę Tu i Teraz. 

Przemytnicy: Naga prawda: reportaże z granicy. Ciężarna kobieta przemycająca w żołądku narkotyki. Dzieci sprzedawane grupom pedofilskim. Emigranci porzucani na pastwę losu. Niewyobrażalne dramaty, a także kulisy przemytu przez polską granicę na małą, hurtową i globalną skalę. Wstrząsające.

Więzienny świat: Nowość znanego dziennikarza śledczego. Janusz Szostak pisze o tym, o czym inni boją się nawet mówić. Tym razem autor bestsellerowych reportaży o zaginięciu Iwony Wieczorek i polskiej mafii odsłania brutalną prawdę o polskich więzieniach. Korupcja i przemyt, narkotyki, seks, gwałty i… śmierć.

Lista Malcolma: Beztroska, skrząca się humorem lektura. Historia miłosna, ekscentryczni bohaterowie, zabawne nieporozumienia, zaskakujące zwroty akcji, słowne igraszki i sceny balowe, czyli romans historyczny w najlepszym wydaniu. Dowcipnie i romantycznie. Nie tylko dla fanów serialu „Bridgertonowie”.

Black Week – kupuj książki taniej nawet o 60%

i

Autor: mat. własny Black Week – kupuj książki taniej nawet o 60%
Dlaczego warto czytać książki

Świąteczna sukienka – Cuda zdarzają się w Boże Narodzenie. Nastrojowa opowieść o tym, że nie należy tracić nadziei, szczególnie w bożonarodzeniowy czas. Spotkanie bratniej duszy i prezent ofiarowany z miłością mogą odmienić czyjś los tak, jak przydarzyło się to Meg i Ellie – w Boże Narodzenie. 

Śmierć Last minutes – Kryminał w starym, dobrym stylu. Emerytowany podkomisarz Konrad Rowicki syciłby zmysły pod okiem Afrodyty na Peloponezie, gdyby nie trzy trupy rodaków. A ponieważ wilka ciągnie do lasu, daje się wciągnąć w śledztwo. Trochę zgrywy i nuta refleksji nad naturą ludzkich relacji.

Bez Szwanku – Kiedy nic nie jest takie, jak się wydaje. Mistrzowski thriller psychologiczny autorki „Małych białych kłamstewek”. Zamknięte drzwi od środka. Nakryty stół. Rozkładające się ciało Sarah. Dlaczego umarła? Śmierć jest tu pretekstem do wędrówki po mrocznych zakamarkach ludzkiej psychiki. Pęknie Ci serce.

Zachłanne na życie – Kolorowe ptaki. Dla niektórych sentymentalna podróż do lat młodości, dla innych zaskakująca prawda o karierze i życiu prywatnym największych osobowości polskiej kultury. Agnieszka Osiecka, Kalina Jędrusik, Elżbieta Czyżewska, Małgorzata Braunek… bez cenzury.

Cienie i Blaski – Lata dwudzieste, lata trzydzieste… Opowieści z czasów II Rzeczpospolitej. Fakty i anegdoty, których na próżno szukać w podręcznikach. Politycy, artyści, gangsterzy i ekscentrycy. Towarzyskie skandale, kolonialne marzenia, belle époque na plaży i amory w Zakopanem. Fascynująca lektura.

Królowe salonów – Celebrytki II Rzeczpospolitej. Pola Negri, Tamara Łempicka i inne niezwykłe kobiety II Rzeczpospolitej. Budziły podziw intelektem, talentem, urodą… Żyły, jak chciały. Nieznane fakty i pikantne historie z ich życia oraz opowieść o barwnych latach 20. i 30. ubiegłego wieku

Wybrańcy losu – Nieśmiertelni. Los dał im talent, charyzmę i sukces. Również miłość. Zabrał szczęście. Marek Grechuta, Ryszard Riedel, Jerzy Kosiński i Roman Polański. Jacy byli w życiu prywatnym. Jak wyglądała ich droga do szczyt i… na dno. Czy sława była warta ceny, którą zapłacili?

Książki są dostępne w najlepszych sieciach księgarskich i księgarniach stacjonarnych oraz internetowych, w tym na www.wiemiwybieram.pl/harde. Zapraszamy na stronę wydawnictwa www. harde.se.pl oraz na Facebook.com i Instagram - @hardewydawnictwo.

Sonda
Czy lubisz czytać książki?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE