Harde_Someone

i

Autor: Materiały prasowe Harde_Someone

Young Adult

Czy możliwa jest miłość po stracie? „Someone You Loved” Robin Constantine.

2023-11-17 13:52

Historia o miłości wystawionej na przeciwności losu. Powieść „Someone You Loved” Robin Constantine to porywający emocjonalny rollercoaster z motywem friends to lovers. Sarah i Jake przeżyli coś niewyobrażalnego...

Sarah nie może się pozbierać po tragicznej śmierci swojego chłopaka, Alexa. I choć ich związek trwał zaledwie dwa cudowne miesiące, Sarah straciła sens życia. Zawsze była cicha i wycofana, ale teraz dosłownie znika.

Podobnie jak najlepszy przyjaciel Alexa, Jake, który był świadkiem jego śmierci. Mimo że Sarah i Jake nigdy się nie przyjaźnili, teraz są dla siebie największym wsparciem. Co noc przez telefon potajemnie wspominają Alexa. Muszą uważać, by śmiertelnie zazdrosna dziewczyna Jake’a nie dowiedziała się o ich rozmowach. Tylko jak długo uda się im ukrywać rozkwitające uczucie? I czy będą w stanie otworzyć nowy rozdział w swoim życiu?

Fragment książki „Someone You Loved”

[…] – Co się stało? – zapytałem. Przeczesała dłonią włosy i wzięła głęboki oddech.

– Myślałam, że kiedy to zobaczę, poczuję coś więcej. Jakieś połączenie. Więź. Ale nie. Po co w ogóle przyniosłam ten głupi kawałek ciasta? I jeszcze ten tekst: „Odszedł zbyt wcześnie, ale nie zostanie zapomniany”. Bardziej sztampowo już się nie dało? Ciągle czekam na znak, że Alex istniał. Że wciąż gdzieś tam jest i mu na mnie zależało. Ale zamiast tego siedzę na ławce, którą jego była dziewczyna udekorowała balonami i karteczką z tekstem, że zawsze będzie za nim tęsknić. Była tu pierwsza. Przede mną.

– Sarah...

– Mieliśmy za mało czasu i już nigdy nie będziemy mieć go więcej. Wydurniam się, udając, że to nasza półrocznica, ale nigdy jej nie będzie. Jestem taka żałosna. […]

Robin Constantine. Urodziła się i wychowała się w Jersey. Przeprowadziła się na południe, aby móc nosić klapki przez cały rok. Dni spędza, marząc o idealnej miłości, która przezwycięża wszelkie przeszkody. W jej opowieściach nie może zabraknąć odrobiny niebezpieczeństwa i niepokoju oraz uroczej sceny pocałunku.

Książka „Someone You Loved” Robin Constantine dostępna w najlepszych sieciach księgarskich i księgarniach stacjonarnych oraz internetowych, w tym na vivelo.pl, jak też w wersji e-book m.in. na empik, virtualo, woblink.pl, legimi.pl, publio.pl, ebookpoint.pl. Premiera książki 22 listopada.

Harde_Someone_v1

i

Autor: Materiały prasowe Harde_Someone_v1 Link: Tu kupisz książkę „Someone You Loved” Robin Constantine
Nasi Partnerzy polecają