„Bez przebaczenia” Sylwia Kubik

i

Autor: Materiały prasowe „Bez przebaczenia” Sylwia Kubik

Harde babki: Fighterka

Kobiety przejmują oktagon! „Bez przebaczenia” Sylwii Kubik

2024-04-19 11:45

Bohaterkami cyklu Harde babki są wyjątkowe kobiety, które muszą walczyć o swoje miejsce w męskim świecie. Najnowsza powieść Sylwii Kubik „Bez przebaczenia”, to historia dziewczyny, która po traumie z dzieciństwa, postanawia stawić czoła demonom przeszłości i stoczyć walkę MMA z osobą, która ją kiedyś skrzywdziła. Czy zwycięży?

Lilka ma za sobą traumatyczne dzieciństwo i tragiczny okres dorastania w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym. To, co przeżyła, ma olbrzymi wpływ na jej obecne życie. Szansę na rozliczenie się z demonami przeszłości dostrzega w stoczeniu walki w oktagonie z osobą, która wyrządziła jej ogromną krzywdę.

Lilka stawia wszystko na jedną kartę i rezygnuje z pracy, by pod okiem wymagającego instruktora dojść do formy, która umożliwi jej udział w zawodach MMA. Nieoczekiwanie otrzymuje od trenera wsparcie psychiczne, którego nigdy wcześniej nie zaznała. I teraz tylko od niej zależy, czy wykorzysta daną jej szansę i zacznie wszystko od nowa.

Sylwia Kubik. Autorka wielu poczytnych powieści obyczajowych. Stworzyła nowy cykl Harde babki – o kobietach, które muszą walczyć o swoje miejsce w męskim świecie. Niekiedy są poniewierane, degradowane, obrażane. Czasami upadną, ale zawsze wstają i z podniesioną głową walczą o swoje. Jak autorka. 

Fragment książki „Bez przebaczenia”

– Taka cwana jesteś? Myślisz, że będziesz ze mną pogrywała, jak z innymi? – wysoka, masywna kobieta złapała ją za ramię i mocno zacisnęła na nim dłoń. – Nie ze mną takie numery. Tu cię nauczymy porządku. 

Palce kobiety boleśnie wpijały się w jej ciało. Syknęła z bólu, a w oczach pojawiły się łzy. Opuściła głowę, nie chcąc pokazywać ich opiekunce. 

– Patrz na mnie, jak do ciebie mówię! 

Do słów dołączyło szarpnięcie za kucyk, które brutalnie uniosło jej głowę do góry. Czuła, jak napięte pojedyncze włosy pękają. Rozpłakała się.

Książka „Bez przebaczenia” Sylwii Kubik dostępna w najlepszych sieciach księgarskich i księgarniach stacjonarnych oraz internetowych, w tym na vivelo.pl, jak też w wersji e-book m.in. na empik, virtualo, woblink.pl, legimi.pl, publio.pl, ebookpoint.pl. Premiera 24 kwietnia. 

Listen to "Jak POKONAĆ demony przeszłości i zacząć od nowa? BEZ PRZEBACZENIA. Sylwia Kubik [audiobook]" on Spreaker.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki