Noc na Alasce

i

Autor: Materiały prasowe Noc na Alasce

„Noc na Alasce” Sylwia Kubik w cyklu Harde Babki

2023-09-15 12:07

„Noc na Alasce” to pierwsza książka z cyklu stworzonego przez Sylwię Kubik dla Wydawnictwa Harde. Bohaterkami serii – Harde babki – są wyjątkowe kobiety, które muszą walczyć o swoje miejsce w męskim świecie. Charakterne, twarde, niebanalne bohaterki. Poznaj jedną z nich, truckerkę Danielę.

Czy w jednym z najmroźniejszych zakątków świata można ogrzać skamieniałe serce?

Daniela wydaje się twarda i niezłomna, dlatego wybrała zawód truckerki i życie singielki. Ale nikt nie wie, że pod maską seksownej, ostrej babki skrywa się krucha i wrażliwa dziewczyna, która zbudowała wokół siebie mur nie do przebicia. Kiedy otrzymuje propozycję kontraktu w Kanadzie, czuje, że to dla niej szansa, by zostawić za sobą złe wspomnienia i ruszyć w nieznane.

Zdana tylko na siebie stanie twarzą w twarz z wieloma wyzwaniami. Lecz najtrudniejszym z nich będzie Jack – szorstki i milczący drwal z Alaski. Czy temu brodatemu twardzielowi z siekierą uda się dostrzec w Danieli to, co za wszelką cenę chce ukryć przed całym światem? Przekonaj się, podążając z Danielą w podróż jej życia.

Sylwia Kubik Autorka wielu poczytnych powieści obyczajowych, stworzyła nowy cykl Harde babki, o kobietach, które muszą walczyć o swoje miejsce w męskim świecie. Niekiedy są poniewierane, degradowane, obrażane. Czasami upadną, ale zawsze wstają i z podniesioną głową walczą o swoje. Jak autorka. 

Fragment książki „Noc na Alasce”:

[...]

Zaintrygowany mężczyzna przesunął wzrokiem po jej kwiecistym tatuażu, którego obszerny wzór zakrywał większość ciała. Pierwszy raz w życiu tak bardzo cieszyła się z tego, że go ma. Dzięki niemu nie czuła się skrępowana, tworzył bowiem swoiste ubranie, był dla niej jak druga skóra i teraz jeszcze mocniej to doceniła. 

Gdy skończył ją taksować pełnym ciekawości wzrokiem, była wręcz przekonana, że zapyta, dlaczego go zrobiła. 

(...) On jednak nie skomentował tego ani słowem. Roztarł ręce i ostrożnie zbadał jej ramię, przesuwając szorstkimi palcami od barku do ramienia. Było to niezwykle przyjemne. Odczuwała jego dotyk wszystkimi zmysłami. 

– Nie jest złamane ani pęknięte. 

– Też tak myślę – odparła, głośno przełykając ślinę. – To musi być coś z mięśniami.

Przejechał dłońmi po jej szyi i drugim barku. Poczuła, jak uginają się pod nią kolana, a ciało ogarnia ogień pożądania. 

– Posmaruję ci bark i usztywnię. To powinno pomóc. 

Kiedy się od niej odsunął, Daniela z ledwością stłumiła jęk zawodu. 

[...]

Książka „Noc na Alasce” Sylwii Kubik do kupienia w najlepszych sieciach księgarskich i księgarniach stacjonarnych oraz internetowych, w tym na vivelo.pl, jak też w wersji e-book m.in. na empik, virtualo, woblink.pl, legimi.pl, publio.pl, ebookpoint.pl. Premiera 27 września.

Noc na Alasce

i

Autor: Materiały prasowe Noc na Alasce Link: Tu kupisz książkę „Noc na Alasce” Sylwii Kubik
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany