Niewinne tarapaty_Harde

i

Autor: Materiały prasowe Niewinne tarapaty_Harde

Jutro możesz zacząć od nowa… „Niewinne tarapaty” Edyty Folwarskiej

2024-01-31 15:47

W same walentynki ukaże się najnowsza, rozpalająca zmysły powieść Edyty Folwarskiej - „Niewinne tarapaty”. Co tym razem zdradzi nam znana z Królowych Przetrwania, dziennikarka?

Natalia jest znaną aktorką, która dzięki ciężkiej pracy pnie się po szczeblach kariery. Rola w serialu Niewinne tarapaty jest dla niej szansą, by zaistnieć w czołówce wziętych aktorów. Wszystko układa się idealnie, aż do czasu, gdy ruszają zdjęcia. Producent okazuje się nie tylko tyranem, ale i szantażystą. Uprzykrza Natalii każdy dzień na planie, próbując za wszelką cenę podporządkować ją sobie.

W życiu prywatnym też pojawiają się czarne chmury. Natalia ulega urokowi przystojnego polityka i popada w jeszcze większe kłopoty, przy których złamane serce oraz zrujnowana popularność są tylko niewielkim problemem. Za chwilę bowiem świat pozna jej najgłębiej skrywaną tajemnicę. I nic nigdy nie będzie już takie samo. W tej sytuacji Natalia ma dwa wyjścia: uciec... albo zaufać największemu wrogowi.

Edyta Folwarska. Scenarzystka, dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Od kilkunastu lat związana z polskim show-biznesem. Pierwsze kroki stawiała w „Super Expressie”, przeprowadzała wywiady z polskimi i zagranicznymi gwiazdami. Obecnie pracuje w Polsacie i pisze scenariusze do filmów oraz programów rozrywkowych. Kocha morze, a jej największymi marzeniami są przeprowadzka do Włoch i pisanie powieści o miłości. Prywatnie mama Tadzia, fanka Nicholasa Sparksa i niepoprawna romantyczka.

Książka „Niewinne tarapaty” Edyty Folwarskiej dostępna w najlepszych sieciach księgarskich i księgarniach stacjonarnych oraz internetowych, w tym na vivelo.pl, jak też w wersji e-book m.in. na empik, virtualo, woblink.pl, legimi.pl, publio.pl, ebookpoint.pl. Premiera 14 lutego.