PRL kartki z kalendarza

i

Autor: Materiały prasowe PRL kartki z kalendarza

„Kartki z PRL” Sławomira Kopra. Anegdoty, plotki, fakty...

2023-04-26 13:19

26 kwietnia nakładem Wydawnictwa Harde ukazała się książka „PRL. Kartki kalendarza” Sławomira Kopra. Subiektywny wybór prasowych felietonów pisanych w latach 2013–2023

Subiektywny wybór prasowych felietonów Sławomira Kopra pisanych w latach 2013–2023. Przyporządkowując do konkretnych dat dziennych rozmaite wydarzenia z epoki PRL-u – a przede wszystkim związane z nimi anegdoty, fakty i plotki – najpoczytniejszy współczesny autor historyczny odsłania przed czytelnikami zaskakujący i wcale nie szary świat obyczajów Polski Ludowej. Z każdą kartką zerwaną z kalendarza bliżej poznajemy ówczesnych polityków i celebrytów, wraz z ich zawodowymi i osobistymi perypetiami, okoliczności powstania kultowych filmów i piosenek, a także realia i absurdy tamtej epoki.

Sławomir Koper. Najpopularniejszy pisarz historyczny w Polsce. Autor setek artykułów i ponad siedemdziesięciu książek, m.in. „Kobiety w życiu Mickiewicza”, „Tajemnice marszałka Śmigłego-Rydza”, „Miłość w Powstaniu Warszawskim”, „Polscy terroryści i zamachowcy”, czy serii PRL. Jego książki wielokrotnie trafiały na listy bestsellerów. Za popularyzację historii w społeczeństwie otrzymał Srebrny Krzyż Zasługi i medal Zasłużony dla Kultury Polskiej.

Książka „PRL. Kartki kalendarza” Sławomira Kopra dostępna w najlepszych sieciach księgarskich i księgarniach stacjonarnych oraz internetowych, w tym na www.vivelo.pl jak też w wersji e-book m.in. na empik, virtualo, woblink.pl, legimi.pl, publio.pl, ebookpoint.pl. 

Vlog Sławomira Kopra - najzabawniejsze momenty
PRL kartki z kalendarza

i

Autor: Materiały prasowe PRL kartki z kalendarza Link: Tu kupisz książkę „PRL. Kartki kalendarza” Sławomira Kopra
Nasi Partnerzy polecają