Miasto smoków

i

Autor: Materiały prasowe Miasto smoków

Fantasy

„Miasto smoków. Płomień i cień” Beaty Park! Czy słyszycie już łopot skrzydeł?

2024-02-26 15:14

Najwyższy czas uwierzyć w smoki… 28 lutego nakładem Wydawnictwa Harde ukaże się powieść „Miasto smoków. Płomień i cień” Beaty Park! Opowieść o dziewczynie, która nigdy nie wierzyła w magię i smoki. Ale czy można zaprzeczyć ich istnieniu, jeśli jeden z nich staje tuż przed nią?

Anna prowadzi najzwyklejsze na świecie życie. Jak wszystkie nastolatki. Aż do chwili, gdy jej ojciec znika w tajemniczych okolicznościach, a ona… zostaje porwana przez smoka i trafia na wyspy, które zamieszkują Drakanie – ich jeźdźcy.

Wszystko wokół niej staje się coraz dziwniejsze. Dowiaduje się, że ma magiczne umiejętności. Jeden z najbardziej nieposłusznych smoków nie odstępuje jej nawet na krok. Poznaje też Williama, niesamowicie przystojnego, młodego Drakana. I choć stara się go unikać, ich drogi i tak ciągle się krzyżują. Kiedy nieoczekiwanie potwierdza się istnienie pewnego starożytnego manuskryptu, sprawy komplikują się jeszcze bardziej. Jeśli trafi on w niepowołane ręce, wszystkich czeka zagłada.

Czy Anna odnajdzie ojca, nim będzie za późno? Jak poradzi sobie z okiełznaniem buntowniczego smoka? I czy plotki o Williamie okażą się prawdą…?

Beata Park. Od dziecka kochała czytać. Tworzyła w głowie wiele historii, ale nie odważyła się ich spisywać. Życie prowadziło ją krętą ścieżką – ukończyła filologię koreańską, następnie pracowała jako stewardesa, dzieląc czas między Polskę a Koreę. Jednak miłość do książek i pisania okazała się zbyt wielka, aby mogła o nich zapomnieć. Uwielbia dobrą kawę i tteok. Na portalach społecznościowych pokazuje życie w Korei Południowej, która jest jej drugą ojczyzną.

Książka „Miasto smoków. Płomień i cień” Beaty Park dostępna w najlepszych sieciach księgarskich i księgarniach stacjonarnych oraz internetowych, w tym na vivelo.pl, jak też w wersji e-book m.in. na empik, virtualo, woblink.pl, legimi.pl, publio.pl, ebookpoint.pl.

„Miasto smoków. Płomień i cień” Beata Park

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Tekst sponsorowany