Sąsiadka Justyna Jedlińska

i

Autor: Materiały prasowe Sąsiadka Justyna Jedlińska

Nie uciekniesz przeznaczeniu – „Sąsiadka” Justyny Jelińskiej

2023-07-21 13:08

Do czego będzie zdolny człowiek, by dokonać makabrycznego planu zemsty? „Sąsiadka” Justyny Jelińskiej to wciągająca historia, która nawet na moment nie zwolni i trzyma w napięciu do ostatniej strony. Książka od Wydawnictwa Harde dostępna jest jako e-book i audiobook.

Życie Anny Jankowskiej wywraca się do góry nogami. Jej związek kończy się z wielkim hukiem, jedyny członek rodziny umiera, a jakby tego było mało, dziewczyna musi opuścić mieszkanie, w którym obecnie przebywa, bo jest ono własnością jej byłego narzeczonego.

Kobieta chce jak najszybciej znaleźć własny kąt i tak trafia do malowniczej, lecz nieco tajemniczej Trzebieży, gdzie mieszkańcy usilnie starają się przed nią coś ukryć. Tajemnicze wiadomości, makabryczne zdjęcia i ukryty dziennik – czy Anna zdoła to wszystko udźwignąć? Czy grozi jej niebezpieczeństwo? 

Justyna Jelińska każdą wolną chwilę spędza na czytaniu książek, a wiele na pisaniu. Pasjonatka gotowania, tatuażu, klasycznego rocka i wosków zapachowych. Żona, mama Jowity i psiego synka o imieniu Majlo. Mieszka w podwarszawskiej wsi.

Książka „Sąsiadka” dostępna na vivelo.pl i w najlepszych księgarniach internetowych m.in. na empik, virtualo, woblink.pl, legimi.pl, publio.pl, ebookpoint.pl.

Sąsiadka ebook audiobook

i

Autor: Materiały prasowe Sąsiadka ebook audiobook Link: Tu kupisz thriller „Sąsiadka” Justyny Jelińskiej