SG książka Harde Pojedynek uczuć

i

Autor: SE

O kobietach dla kobiet

„Pojedynek uczuć” Krystyny Mirek

2023-06-24 11:00

Mai, bohaterce powieści Krystyny Mirek (jej książki kochają miliony czytelniczek), wszystko wali się na głowę. Mąż, bogaty prawnik, rzuca ją dla innej. Nie ma pracy, nie ma pieniędzy, nie ma wsparcia. Zaraz straci dom. Czy z takiego kryzysu da się podnieść? Autorka „Pojedynku uczuć” pokazuje, że nigdy nie wolno tracić nadziei… Tytuł ukaże się 28 czerwca nakładem Wydawnictwa Lekkie.

Maja wiedzie sielankowe życie i wierzy, że tak będzie już zawsze. I nagle wszystko sypie się jak domek z kart – zostaje samotną matką. Ale to tylko wierzchołek góry lodowej jej problemów. Na każdym kroku los rzuca jej kłody pod nogi: komplikuje się sytuacja w pracy i staje przed widmem zwolnienia, spłaca kredyt we frankach, a na dodatek opiekuje się chorą mamą.

Maja musi znaleźć w sobie ogromną siłę i mądrość, wykazać się wyjątkową cierpliwością i dokonać właściwych wyborów, by sobie z tym wszystkim poradzić. Jednak po nocy zawsze przychodzi dzień… Na przykład pojawia się szansa na nową miłość. Tylko czy w natłoku zadań i trudności Maja zdoła ją rozpoznać i otworzyć jej drzwi?

Krystyna Mirek to autorka licznych bestsellerów. Ma trzy wchodzące w dorosłość córki i synka. Mieszka pod Krakowem. Serca Polek podbiła pełnymi dobrych emocji historiami, błyskawicznie stając się jedną z naszych najpopularniejszych pisarek. Wierna wartościom, takim jak domowe ciepło i radość ze zwyczajnego dnia, pisze na swojej stronie internetowej: – Znam wiele sposobów na budowanie szczęścia, bo życie mnie nie oszczędzało. Dużo przeszłam i widziałam.

Książka „Pojedynek uczuć” Krystyny Mirek dostępna w najlepszych sieciach księgarskich i księgarniach stacjonarnych oraz internetowych, w tym na vivelo.pl, jak też w wersji e-book m.in. na empik, virtualo, woblink.pl, legimi.pl, publio.pl, ebookpoint.pl.

"Pojedynek Uczuć", nowa powieść Krystyny Mirek
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany