Tęczowa Dolina

i

Autor: Materiały prasowe Tęczowa Dolina

„Tęczowa Dolina” najnowszy kryminał Ryszarda Ćwirleja

2023-03-20 16:54

Liczysz na cud? Uważaj, żeby nie trafić do piekła! 22 marca nakładem Wydawnictwa Harde ukazuje się „Tęczowa Dolina” nowa powieść Ryszarda Ćwirleja.

Najnowszy kryminał Ryszarda Ćwirleja to trzy pozornie niezwiązane ze sobą sprawy, trzy burzliwe śledztwa i jedno rozwiązanie. Znajdziesz je tylko w „Tęczowej Dolinie”.

We własnym mieszkaniu na jednym z warszawskich osiedli zostaje zastrzelony młody pracownik korporacji. W tym samym czasie w Ustroniu Morskim w tajemniczych okolicznościach znika pewien znachor, leczący ludzi cudownym specyfikiem na wszystko. Podejrzanym praktykom medycznym postanawia przyjrzeć się bliżej reporter śledczy Marcin Engel. Nieoczekiwanie w sprawę angażuje się również emerytowana milicjantka Matylda Kaczmarek, mimo że obiecała wnukowi trzymać się z daleka od wszelkich kryminalnych zagadek. No ale gdy trzeba pomóc staremu koledze z milicji w uporządkowaniu kwestii spadkowych, nie można przecież odmówić.  

– Autor „Tęczowej Doliny” ma tę niezwykłą umiejętność, że tworząc kryminalną intrygę, a przy tym całkiem na serio piętnując zło, w tym to, które na celownik bierze najsłabszych, a więc choćby osoby starsze, schorowane, ufne, przerażone wizją choroby czy śmierci, jednocześnie potrafi ubrać swoją opowieść w odrobinę nienachalnego humoru – napisał w recenzji książki Przemysław Poznański z portalu Zupełnie Inna Opowieść. 

Ryszard Ćwirlej. Z wykształcenia socjolog, z zawodu dziennikarz radiowy i telewizyjny oraz wykładowca na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu Adama Mickiewicza. A także autor powieści kryminalnych, które od lat podbijają listy bestsellerów. Nagradzany na najważniejszych festiwalach literatury kryminalnej, uwielbiany przez czytelników za swobodne przemieszczanie się między epokami i tworzenie wyjątkowo barwnych postaci, zarówno tych złych, jak i dobrych.

Książka „Tęczowa Dolina” Ryszarda Ćwirleja dostępna w najlepszych sieciach księgarskich i księgarniach stacjonarnych oraz internetowych, w tym na vivelo.pl, jak też w wersji e-book m.in. na empik, virtualo, woblink.pl, legimi.pl, publio.pl, ebookpoint.pl.

Trzy burzliwe śledztwa i jedno rozwiązanie. Znajdziesz je w „Tęczowej Dolinie” Ryszarda Ćwirleja
Tęczowa Dolina

i

Autor: Materiały prasowe Tęczowa Dolina Link: Tu kupisz książkę „Tęczowa Dolina” Ryszarda Ćwirleja
Nasi Partnerzy polecają