WAGS

i

Autor: Materiały prasowe WAGS

Polskie WAGS

„WAGS. Cała prawda o kobietach piłkarzy” – Jessica Ziółek wywoła skandal?

2023-06-27 14:01

– Nikomu się nie poskarżysz, kiedy on prześpi się z inną. Byle cię dla niej nie zostawił – pisze Jessica Ziółek. Już za parę tygodni premierę będzie miała książka byłej dziewczyny Arkadiusza Milika. Ziółek, jedna z najbardziej znanych polskich WAGS debiutuje skandalizującą książką „WAGS. Cała prawda o kobietach piłkarzy”.

Każda chciałaby być z NIM. Wszystkie marzą, by być jak ONA. Szczupła, wysportowana, piękna, zadbana. Z kartą kredytową bez limitu. Z najdroższą torebką, w najekskluzywniejszych ubraniach, z wyrzeźbionym brzuchem, tysiącami followersów w sieci i... wielkim lękiem. W każdej chwili ta śliczna bajka może zmienić się w horror. WAGs – wifes and girlfriends – żony i dziewczyny piłkarzy. Ich mężczyźni są dla fanów piłki bogami. One na co dzień żyją z tymi bóstwami. A ich życie to też gra, choć nie toczy się na boisku. Albo umiesz przestrzegać zasad, albo dostajesz czerwoną kartkę. I już zawsze będziesz gorsza. Dlatego zaraz po porodzie ruszysz na siłownię, żeby znowu mieć idealną figurę. I nikomu się nie poskarżysz, kiedy on prześpi się z inną. Byle cię dla niej nie zostawił. Książka dobrze znanej z rubryk plotkarskich dziewczyny zawodnika największych klubów na świecie. Byłej.

Stale obserwowane przez media. Odarte z prywatności. Każdy ich krok jest poddawany ocenie, a życie osobiste staje się tematem publicznych dyskusji. Żyjące pod presją bycia perfekcyjnymi pod względem wyglądu, zachowania. Z czym się mierzą, do czego są zdolne – jak naprawdę wygląda życie polskich WAGs?

– Siedziałam na trybunach, podczas kiedy inne dziewczyny podchodziły do mojego męża, siadały mu na kolana, brały jego rękę i wkładały ją pod swoją spódnicę, patrząc mi przy tym wyzywająco w oczy. To one najczęściej pojawiają się w nocnych klubach, tylko po to, żeby spędzić chociaż jedną noc z piłkarzem. Doskonale znają bowiem prestiż wynikający z faktu, że kogoś takiego zdobyły. Jeśli są modelkami, to związek z piłkarzem zapewni im dokładnie to, czego pragną. Sławę, popularność i uwielbienie innych. Oraz ciuchy od Balenciagi....

To nie jest tak, że nie ufasz swojemu mężowi, ale kiedy słyszysz te wszystkie historie, natychmiast zastanawiasz się, czy twój mąż mógłby zrobić coś podobnego? Na pewno nie, przecież jest inny…”. Niewiele WAGs odchodzi, kiedy dowiaduje się, że jej partner jednak nie był wierny. Tłumaczą to chwilą słabości, chwilowego zauroczenia. Kiedy wybuchła historia z Davidem Beckhamem, który rzekomo miał romans ze swoją asystentką Rebeccą Loos, jego agent piłkarski idealnie to skwitował: tego dnia zapewne każda WAG zapytała swojego męża: - ty byś mi tego nigdy nie zrobił prawda? A oni przytaknęli i oznajmili, że jest dla nich jedyną kobietą na świecie. Kłopot w tym, że ponad dziewięćdziesiąt procent z nich skłamało. Niewielu piłkarzy jest wiernych, bo nie tego się od nich oczekuje. Ich żony zazwyczaj im wybaczają i to nawet wielokrotne romanse. Zawodnikom uchodzi to na sucho, ponieważ tak długo jak długo są dobrzy na boisku, są jednocześnie warci fortunę i wszyscy ich chronią. Żyją więc bez moralnych konsekwencji, o czym doskonale wiedzą WAGs czekające w domach.

Decydując się jednak na takie życie, kupujesz je razem z jego konsekwencjami oraz świadomością, że w zamian za fortunę oraz paradowanie w designerskich sukienkach, jednocześnie będziesz stawała w obliczu wyzwań, które nie będą dla ciebie ani dobre, ani bezpieczne. WAGs zawierają faustowski pakt, wychodząc za mąż za piłkarzy, ale ostatecznie zdają sobie z tego sprawę.

Listen to "WAGs. Cała prawda o kobietach piłkarzy" on Spreaker.

To nie jest tak, że nie ufasz swojemu mężowi, ale kiedy słyszysz te wszystkie historie, natychmiast zastanawiasz się, czy twój mąż mógłby zrobić coś podobnego? Na pewno nie, przecież jest inny…”. Niewiele WAGs odchodzi, kiedy dowiaduje się, że jej partner jednak nie był wierny. Tłumaczą to chwilą słabości, chwilowego zauroczenia.

Kiedy wybuchła historia z Davidem Beckhamem, który rzekomo miał romans ze swoją asystentką Rebeccą Loos, jego agent piłkarski idealnie to skwitował: tego dnia zapewne każda WAG zapytała swojego męża: - ty byś mi tego nigdy nie zrobił prawda? A oni przytaknęli i oznajmili, że jest dla nich jedyną kobietą na świecie. Kłopot w tym, że ponad dziewięćdziesiąt procent z nich skłamało. 

Niewielu piłkarzy jest wiernych, bo nie tego się od nich oczekuje. Ich żony zazwyczaj im wybaczają i to nawet wielokrotne romanse. Zawodnikom uchodzi to na sucho, ponieważ tak długo jak długo są dobrzy na boisku, są jednocześnie warci fortunę i wszyscy ich chronią. Żyją więc bez moralnych konsekwencji, o czym doskonale wiedzą WAGs czekające w domach.

Decydując się jednak na takie życie, kupujesz je razem z jego konsekwencjami oraz świadomością, że w zamian za fortunę oraz paradowanie w designerskich sukienkach, jednocześnie będziesz stawała w obliczu wyzwań, które nie będą dla ciebie ani dobre, ani bezpieczne. WAGs zawierają faustowski pakt, wychodząc za mąż za piłkarzy, ale ostatecznie zdają sobie z tego sprawę.

Oto Rzeźnik kobiecych serc! Kuba Rzeźniczak największym amantem polskiej piłki | FUTBOLOGIA

„WAGS. Cała prawda o kobietach piłkarzy” Jessiki Ziółek od Wydawnictwa Harde ukaże się już 6 września. Książka będzie dostępna w najlepszych sieciach księgarskich i księgarniach stacjonarnych oraz internetowych, w tym na vivelo.pl, jak też w wersji e-book m.in. na empik, virtualo, woblink.pl, legimi.pl, publio.pl, ebookpoint.pl.

Chcesz być na bieżąco z nowościami wydawniczymi? Zajrzyj na stronę Wydawnictwa Harde i Wydawnictwa Lekkie, zapisz się do newslettera!