Spellmaker

i

Autor: Materiały prasowe Spellmaker

Wierzycie w magię? „Spellmaker”, druga część bestsellera Charlie N. Holmberg

2023-09-20 14:42

Poznaj dalsze losy zbuntowanej czarodziejki. Sięgnij po książkę „Spellmaker” – drugą część bestsellera Charlie N. Holmberg od Wydawnictwa Harde. Co czeka Elsie? Magia to jej dar i przekleństwo. Kto jest w większym niebezpieczeństwie − ona czy świat?

Listen to "Spellmaker - Charlie N. Holmberg. Wydawnictwo HARDE [audiobook - fragment]" on Spreaker.

Brutalna seria morderstw użytkowników magii nie jest już zagadką dla Elsie Camden. Dziewczyna dobrze wie, kto za tym stoi. Jak jednak ma złapać zabójcę bez ujawnienia swojego sekretu? Elsie stara się pokrzyżować szyki najbardziej przebiegłemu przestępcy w Anglii, który ma do dyspozycji setki skradzionych zaklęć.

Jego plan jest prosty – przeciągnąć Elsie na ciemną stronę. Gdy dziewczyna jest o krok od pojmania mordercy, otrzymuje od niego ofertę współpracy. Musi uważać, w jaki sposób wykorzystuje nowe umiejętności, w przeciwnym razie jej intryga może legnąć w gruzach.

– Wiktoriańska Anglia, magia i tajemnicze morderstwa. Bardzo przyjemna, lekka lektura. Trochę kryminalnych zagadek, odrobina romansu i bardzo ciekawy, zaskakujący świat magów. Przyznaję trzy gwiazdki i polecam. Niebawem drugi tom! – poleca książkę uznany portal Książka zamiast kwiatka.

Charlie N. Holmberg. Wielokrotnie nagradzana autorka powieści fantasy i romansów. Jej teksty królują na listach bestsellerów publikowanych przez „Wall Street Journal” i Amazon Charts. Była finalistką nagrody RITA i wielu nagród Whitney, w 2020 roku zdobyła nagrodę Whitney za powieść roku dla dorosłych. Urodziła się w Salt Lake City, wychowywała się z trzema siostrami, które również mają chłopięce imiona. Jest dumną absolwentką Brigham Yuong University w Provo i fanką Star Treka, gra na ukulele i niedawno adoptowała psa. Obecnie mieszka z rodziną w Utah.

Książka „Spellmaker” Charlie N. Holmberg do kupienia w najlepszych sieciach księgarskich i księgarniach stacjonarnych oraz internetowych, w tym na vivelo.pl, jak też w wersji e-book m.in. na empik, virtualo, woblink.pl, legimi.pl, publio.pl, ebookpoint.pl. Premiera 27 września.

Spellmaker

i

Autor: Materiały prasowe Spellmaker Link: Tu kupisz książkę „Spellmaker” Charlie N. Holmberg
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany