e-czytnik

i

Autor: materiały prasowe e-czytnik

Złap najlepszego e-booka. Nie płacz, za Black Friday, nadchodzi Cyber Monday

2021-11-26 12:15

Polowanie na najlepszą okazję to zabawa z dreszczykiem. Polecamy najlepsze książki elektroniczne z dreszczykiem do upolowania w okresie Black Week i Cyber Monday. O zaletach e-booka można długo. Coraz więcej osób, które uważały, że czytnik nie zastąpi im nigdy papierowej książki, zmienia zdanie. Ulegają czarowi książki elektronicznej. Mieć ulubioną lekturę stale przy sobie, sięgać do niej w każdej wolnej chwili – kusząca perspektywa – a teraz nadchodzi wymarzony moment, by kupić w promocji e-booka.

„Urwane ślady”, książka od Wydawnictwa Harde porusza emocje. Dziennikarz i reporter śledczy Janusz Szostak, założyciel fundacji Na Tropie opisuje historie najgłośniejszych zaginięć.

Z tablic ogłoszeniowych, słupów i postów w social mediach stale widzimy zdjęcia i opisy osób zaginionych. Co się z nimi stało? Gdzie zniknęli? I co najważniejsze - dlaczego?

Zaginął, wyszła z domu, znaki szczególne, miała na sobie – codziennie widujemy takie ogłoszenia. Zwykle nie zwracamy na nie uwagi, bo przecież nie dotyczą nas. Jednak wystarczy chwila, by nasze spokojne dotąd życie nagle wywróciło się do góry nogami. Wydawałoby się, że w czasach wszechobecnego monitoringu i smartfonów tropionych przez stacje przekaźnikowe zjawisko zaginięć w ogóle nie ma prawa bytu. A jednak z policyjnych danych wynika, że rocznie znika w Polsce około 20 tys. osób. O tym opowiadają „Urwane ślady”. One są zawsze, tylko czasami gwałtownie się urywają… 

Urwane ślady. Janusz Szostak e-book

i

Autor: Wydawnictwo Harde

„Przemytnicy” Anity Blinkiewicz to znakomita pozycja dla miłośników literatury faktu. Tytuł mówi wszystko. Reportaż z Wydawnictwa Harde odkrywa przed nami mechanizmy przemytu przez granicę. Polska jako wschodnia granica Unii Europejskiej jest jak oblężona twierdza. Musi za wszelką cenę zatrzymać pozbawionych skrupułów przemytników.

Ryzykanci, oszuści, złodzieje, desperaci, czy przestępcy? Anita Blinkiewicz wprowadza nas w zamknięty świat przemytników. Autorka książki, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Harde, skrupulatnie odnotowuje wszystkie powiązania, opisuje historie i motywacje postępowania tej zorganizowanej przestępczości.

Reportaż „Przemytnicy” powstał na podstawie materiałów i rozmów z funkcjonariuszami Straży Granicznej, Służby Celnej i Centralnego Biura Śledczego Policji. Poznajemy mechanizmy rządzące światem przemytu przez polską granicę w obu kierunkach. A przemycić można wszystko – człowieka w walizce lub chłodni, narkotyki w brzuchu kobiety ciężarnej, zwierzę w plastikowej butelce, kokainę w kredzie czy plastiku, papierosy pod podłogą tira albo pontonem przez Bug. Za każdą zarobioną na przemycie złotówką kryje się dramat. Kulisy przemytu przez polską granicę na małą, hurtową i globalną skalę. Wstrząsające.

Przemytnicy e-book

i

Autor: Wydawnictwo Harde

W książce „Widziadła – świadectwa z zaświatów” dziennikarz, reporter śledczy Janusz Szostak prowadzi nas do nawiedzonych miejsc i domów, w których zamieszkały duchy i widziadła. Odwiedził kilkadziesiąt miejsc, przede wszystkim na Mazowszu, w których pojawiają się widma, widziadła, duchy i demony. Rozmawia z osobami, które się z nimi zetknęły i próbuje wyjaśnić te paranormalne zjawiska.

„Widziadła – świadectwa z zaświatów” przedstawia relacje świadków, które przeplatają się z wywiadami przeprowadzonymi z osobami, które na co dzień zajmują się zjawiskami nie z tego świata. Szostak rozmawia z jasnowidzem, egzorcystą, medium oraz hipnoterapeutą. Pyta ich o własne doświadczenia z duchami, o to, jak z nimi walczyć i się ich pozbyć. Dzięki temu „Widziadła - świadectwa z zaświatów"  to idealna mieszanka prawdziwych ludzkich historii, faktów i domysłów, rozgrzewające zainteresowanie zjawiskami paranormalnymi.

Ważnym dodatkiem do reportaży są zamieszczone na końcu książki zdjęcia nawiedzonych miejsc i świadków zdarzeń, których nie sposób wyjaśnić. Każdy, kto interesuje się historiami o duchach, wierzy w istnienie zjawisk paranormalnych, będzie usatysfakcjonowany tą pozycją od Wydawnictwa Harde.

Widziadła. Janusz Szostak e-book

i

Autor: Wydawnictwo Harde

„Białe małe kłamstewka”, tej wciągającej mrocznej opowieści, którą stworzyła Philippa East, nie można przegapić! Opowiada wiele o relacjach między matką i córką.

Anne White odwróciła wzrok tylko na sekundę... To wystarczyło, aby straciła z oczu swoją 8-letnią córkę. Wydaje się, że tylko na chwilę, ale... poszukiwania nie przynoszą rezultatów. Setki apeli, tysiące ogłoszeń, kilkudziesięciu policjantów w akcji i nic... Wszelki ślad po dziewczynce zaginął.Po 7 latach, kiedy Anne już niemal traci wiarę w odnalezienie córki, Abigail przychodzi na posterunek.

Gdzie była, co się z nią działo przez ostatnie kilka lat? Co tak naprawdę wydarzyło się tego straszliwego dnia, kiedy zniknęła, między matką a córką? Czy ktoś jej zagraża? Kogo lub czego boi się Abigail? Czy w rodzinie jest bezpieczna?

Philippa East przez ponad dziesięć lat pracowała w publicznej służbie zdrowia, zajmując się pacjentami z problemami psychicznymi. Jest psycholożką i terapeutką, ale też pisarką. „Białe małe kłamstewka”, od Wydawnictwa Harde to jej mocny książkowy debiut. 

Białe małe kłamstewka e-book

i

Autor: Wydawnictwo Harde

Powieść kryminalna „Bez słowa” Kate McQuaile to wciągająca i klimatyczna powieść kryminalna. Intryga i zagadka rodzinnej tajemnicy rozgrywają się na tle małomiasteczkowej irlandzkiej prowincji. Jest Listopad 2006 r. Orla Breslin pracuje jako dziennikarka w Londynie. Jej najlepsza przyjaciółka Lillian Murray przeprowadziła się właśnie do Ardgreeney, gdzie układa sobie życie z Aidanem McManusem, byłym zawodowym graczem rugby. Pewnego wieczoru przyjaciółki rozmawiają na Skypie. Lillian, słysząc pukanie do drzwi, biegnie sprawdzić, kto zakłóca jej spokojny wieczór. Orla czeka i czeka na jej powrót przed ekran komputera. Ale pokój Lillian staje w płomieniach, a ona sama nie wraca. Co się z nią stało? Spłonęła? Odeszła z własnej woli? Została zamordowana?

Ned Moynihan, detektyw prowadzący śledztwo, otrzymuje anonimy, sugerujące, że nie zbadał wszystkich tropów tragicznego zdarzenia. Czy ktoś wie, gdzie jest Lillian? Czy Orli grozi niebezpieczeństwo? „Bez słowa” Kate McQuaile to świetna pozycja dla miłośników kryminałów. 

Harde SM BLACK bez słowa

i

Autor: SE Harde SM BLACK bez słowa

Papierowa czy właśnie elektroniczna, książka jest zawsze dobrym prezentem. Dla siebie i dla bliskich. Za miesiąc Boże Narodzenie, czas pomyśleć o tym, co położymy pod choinką. Podczas Black Week można kupić książki taniej nawet o 60% na wiemiwybieram.pl oraz w księgarniach stacjonarnych i online. Wszystkie polecane e-booki i wiele innych książek kupisz TUTAJ.

Autor kryminałów nowym lektorem w pociągach Kolei Dolnośląskich
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE