Blue City

i

Autor: materiały prasowe Blue City

„44 Koty”, czyli niesamowita przygoda z arcykotami

2022-10-06 10:53

Bohaterowie znanej kreskówki, Lampo i Milady, zawitają w dniach 6-8 października do Blue City, by zabrać wszystkie dzieci do świata dobrej zabawy, muzyki i pysznego jedzenia. Na małych fanów czekają tematyczne animacje, konkursy, stanowiska interaktywne, mini kino oraz możliwość poznania sekretów kuchni Babci Piny.

„44 Koty” to rozśpiewany włoski serial animowany, który pokazuje wesoły koci świat. Bezdomne koty postanawiające zaadaptować stary garaż na miejsce swoich spotkań. Jak się później okazuje miejsce to staje się także punktem spotkań innych kotów z całej okolicy. Garaż przeradza się w koci klub,  gdzie zwierzęta wspólnie spędzają czas na muzykowaniu, przygotowaniu koncertów oraz na niesieniu pomocy.

Bohaterowie bajki Lampo i Milady po raz pierwszy zawitają do Warszawy, by w Blue City przez trzy dni spotykać się ze swoimi fanami. Z tej okazji arcykocia ekipa przygotowała mnóstwo atrakcji. Będzie garażowe muzykowanie, gry zręcznościowe i występy na kociej scenie, gdzie koty zaprezentują swoje umiejętności muzyczno-taneczne.

Zobacz także: Wymarzona randka dla znaków zodiaku. Horoskop wskaże Ci drogę, gdzie zabrać znak zodiaku, by jadł Ci z ręki

Na stanowisku filmowym na dzieci będzie czekać mini kino, które przedstawi najciekawsze zwiastuny kocich przygód. Na stanowisku Kluski Mocy, najmłodsi będą mogli poznać tajniki kuchni Babci Piny i zdobyć jedyny w swoim rodzaju przepis na kluski mocy z pysznym makaronem. Najważniejsze, że każdy maluch otrzyma porcję klusek przygotowanych według porad Babci Piny do zabrania do domu wraz z dokładnym przepisem jak wykonać do nich niezwykły sos i klopsiki. Dla największych znawców bajki i jej bohaterów przygotowano mega puzzle. Nie zabraknie też pamiątkowych zdjęć z Lampo i z Milady.

Do ekipy arcykotów można dołączyć 6 października (czwartek), 7 października (piątek) lub 8 października (sobota) w godzinach od 11 do 19. Szczegółowy program wydarzenia jest dostępny na stronie www.bluecity.pl  

Wstęp jest bezpłatny.

Źródło: materiały prasowe 

Wino i czekolada- skarby Podkarpacia, które powstają u podnóża Bieszczad