Agata Duda zachwyca subtelną elegancją. Co na to Małgorzata Trzaskowska? [PORÓWNANIE]

2020-06-29 10:07 oll
Agata Duda czy Małgorzata Trzaskowska?
Autor: se.pl Agata Duda czy Małgorzata Trzaskowska?

Agata Duda (48 l.) i Małgorzata Trzaskowska (42 l.), za sprawą swoich mężów, znów znalazły się w świetle politycznych reflektorów. Obydwie poważnie traktują swoje zadania, wspierając mężów w walce o fotel prezydencki. Jak prezentują się małżonki politycznych przeciwników?

Spis treści

  1. Wybory prezydenckie druga tura
  2. Agata Duda - styl
  3. Małgorzata Trzaskowska - styl

Wybory prezydenckie druga tura

Wybory prezydenckie najprawdopodobniej nie skończą się na pierwszej turze. Chociaż wciąż nie zliczono wszystkich głosów, wiele wskazuje na to, że za dwa tygodnie czeka nas druga tura. Wystartują w niej Andrzej Duda oraz Rafał Trzaskowski. Obydwaj już wyruszyli w podróż po kraju, zabiegając o głosy wyborców niezdecydowanych lub tych, którzy w pierwszej turze zagłosowali na kogoś innego. Nierzadko w takich wystąpieniach będą towarzyszyć im żony: Agata Kornhauser-Duda oraz Małgorzata Trzaskowska.

Rafał Trzaskowski RODZINA: żona Małgorzata, dzieci. Wybory prezydenckie 2020

Jak radzą sobie u boku mężów? Rola Pierwszej Damy jest dość trudna: wiadomo, że pierwsze skrzypce w polityce i tak gra mąż, ale i od małżonki prezydenta często oczekuje się wyraźnego zajmowania stanowiska. To było przedmiotem krytyki Agaty Dudy, która niezbyt często angażowała się w spory polityczne, pojawiając się u boku męża tylko podczas oficjalnych wizyt czy delegacji. Małgorzata Trzaskowska już zapowiedziała, że inaczej wyobraża sobie tę funkcję: Żona Trzaskowskiego przypomina byłą pierwszą damę! WIELKIE zaskoczenie. WYBORY 2020

ZOBACZ TEŻ: Wybory 2020: Znawca mody ocenił kandydatki na pierwszą damę. Agata Duda MIAŻDŻY konkurentki

Kandydaci komentują wyniki wyborów

Agata Duda - styl

Jak wypada Agata Duda pod kątem stylu? Obecna Pierwsza Dama hołduje tradycji i subtelnej elegancji. Często pojawiała się w sukienkach podkreślających jej talię, do których dobierała wąskie paski i skromne buty. Lubuje się w kwiatowych wzorach i jasnych kolorach. W 2018 roku Agata Duda zmieniła fryzurę: zamiast charakterystycznej grzywki zaczęła czesać się do góry, co odświeżyło i odmłodziło jej wizerunek.

Ulubioną projektantką Agaty Dudy jest Ela Piorun, która ma swój butik w warszawskim Śródmieściu. Niedawno było też głośno o niejakim Christianie Paulu, która wychwalał styl Agaty Dudy w "Wiadomościach". Niestety, jak prawie nieznany na rynku mody...

Małgorzata Trzaskowska - styl

Małgorzata Trzaskowska ma 42 lata, jest więc o sześć lat młodsza od Agaty Dudy. Miała nieporównywalnie mniej okazji do zaprezentowania swojego stylu, ale po jej kilku wystąpieniach można wywnioskować, że lubi mocne kolory i odważne kroje. Lubuje się też w spodniach i damskich garniturach. Elementem jej wizerunku są okulary, jednak widać, że lubi je zmieniać: raz nosi oprawki owalne, innym razem - prostokątne.

Rafał Trzaskowski opublikował nieznane zdjęcie z żoną. To chwyta za serce

Póki co nie wiadomo, gdzie ubiera się Małgorzata Trzaskowska ani czy korzysta z rad jakichś ekspertów od wizerunku. Gdyby została Pierwszą Damą z pewnością w mig znalazłoby się wielu projektantów chętnych ubierać żonę Rafała Trzaskowskiego.

Czytaj "Super Express" bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie "Super Express" KLIKNIJ tutaj >>>

Najnowsze