Biedronka oszalała! Mega promocje. Rozdają za darmo sprzęty warte kilkaset złotych. Trzeba się spieszyć!

2021-10-23 5:36
BIEDRONKA sklep handel promocje
Autor: Marek Kudelski/SUPER EXPRESS BIEDRONKA sklep handel promocje

Promocje, wyprzedaże i przeceny w Biedronce. Klienci przyzwyczajeni są, że praktycznie co tydzień popularne markety i dyskonty ogłaszają wielkie promocje. Coraz trudniej ich zaskoczyć i sprawić, że faktycznie dane promocje skłonią ich do zakupów. Tym razem jednak, Biedronce się to udało. Sieć przygotowała promocje, jakiej jeszcze nie było. O czym dokładnie mowa? Sieć rozdaje sprzęty i akcesoria kuchenne za darmo! Tego nie można przegapić, jednak warto się pospieszyć. Oferta jest ograniczona czasowo. Zobacz, jakie gigantyczne promocje czekają na Ciebie w Biedronce.

Promocje Biedronka! Sieć rozdaje za darmo sprzęty za kilkaset złotych

Oszaleli! Biedronka przygotowała dla swoich klientów ofertę jakiej jeszcze nie było. W dzisiejszych czasach praktycznie na każdym kroku atakowani jesteśmy promocjami i okazjami różnych sklepów. Może się wydawać, że wszystko to jedna, wielka, niekończąca się promocja. Coraz trudniej nas zaskoczyć i sprawić, że wybierzemy się do danego sklepu zachęceni danymi przecenami. Wszystko wskazuje, że Biedronce się to udało. Siec przygotowała promocję, która sprawi, że szczęki wam opadną. Oferta jest ograniczona czasowa i sobota, 23 października to ostatni dziej jej obwiązywania więc marsz do sklepów Biedronki. O jakiej promocji mówimy Kupując 4 promocyjne produkty z kategorii akcesoria i małe AGD kuchenne aż dwa z nich dostaniemy za darmo. Promocja obowiązuje zatem w formacie 2+2, na darmo otrzymamy dwa tańsze artykuły. Co ważne, ta wyjątkową ofertę objęte są naprawdę dobre sprzęty, jak czajnik, patelnie oraz wagi kuchenne. Można upolować dobry sprzęt w atrakcyjnej cenie. Aby skorzystać z promocji należy posiadać kartę Moja Biedronka, a zakupione w ten sposób produkty nie podlegają reklamacji. 

Zobacz, czy zrobisz zakupy w Biedronce w tę niedzielę 

Biedronka promocje
Autor: Materiały prasowe
Sonda
Podobają Ci się takie promocje?
Tańczące z promocjami 22.10.2021
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE