Sposób na wiązanie apaszki wiosną

i

Autor: SHUTTERSTOCK

Modowe porady na wiosnę 2023

Boska sztuczka na wiązanie apaszki na szyi wiosną. Będziesz wyglądać elegancko i szykownie. Efekt jak z modowego magazynu

2023-03-27 8:39

Zastanawiasz się, jak wiązać apaszkę na szyi, aby wiosną wyglądać elegancko? Stylistka zaprezentowała boski sposób na wiązanie apaszki, który jest tak prosty, że w dosłownie 30 sekund uzyskasz efekt, jak z magazynu modowego. To najpiękniejszy trend w modzie na wiosnę 2023, dedykowany kobietom, które cenią sobie elegancję i klasę w codziennych stylizacjach.

Jak wiązać apaszkę na szyi?

Wiosna to pierwszy moment, kiedy kobiety zastępują w swoich stylizacjach szaliki apaszkami. Ten trend uwielbiają zwłaszcza panie ceniące sobie elegancję w modzie. Dlatego wraz z nadejściem wiosny wiele kobiet zastanawia się, jak wiązać apaszkę na szyi, aby wiosną zachwycać stylem nawet podczas spaceru. Stylistka Kamila Blichowska, która w mediach społecznościowych prowadzi konto o tematyce modowej skierowanej głównie do kobiet lubiących klasyczne, pokazała aż dwa obłędne sposoby na wiązanie chusty na szyi. Są naprawdę proste i w kilka sekund można uzyskać przepiękny dodatek do stylizacji wiosennej.

Prosty sposób na wiązanie chusty na szyi

Stylistka pokazała naprawdę prosty sposób na wiązanie chusty na wiosnę. Wystarczy złożyć dłuższą apaszkę lub chustę na pół i obwiązać wokół szyi. Następnie przełożyć jedną część przez środek i gotowe. Drugi sposób na wiązanie szalika przypomina wiązanie krawata. Kamila Blichowska pokazała krok po kroku jak wiązać szalik na wiosnę, aby wyglądać elegancko. - Dziś 2 sposoby wiązania szalika wiosną. Szalik jest świetnym dodatkiem do wiosennych stylizacji - napisała pod nagraniem na Instagramie.

  • "Jak zwykle top porady"
  • "Pięknie muszę spróbować drugi sposób"
  • "Super pomysły. Korzystam z pierwszego sposobu"

- zachwycają się kobiety pod filmikiem stylistki.

Tańczące z promocjami 23.03.2023
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany