Sposób na kurze łapki pod oczami

i

Autor: Shutterstock Sposób na kurze łapki pod oczami

Zmarszczki pod oczami znikną

Boski sposób na kurze łapki pod oczami. Wydasz 3 zł, a wypełnisz zmarszczki bezinwazyjnie w domu. Efekt jak u kosmetyczki

2022-12-06 4:27

Patrzysz w lustro i zastanawiasz się, jak pozbyć się kurzych łapek pod oczami? Zmarszczki wokół oczu to pierwsze widoczne oznaki starzenia na twarzy kobiety. Zwane również zmarszczkami mimicznymi pojawiają się już w okolicach 25. roku życia. To najwyższy moment, aby zmienić swoje nawyki pielęgnacyjne. Poznaj domowy sposób na kurze łapki pod oczami. Zapłacisz 3 zł, a zmarszczki znikną.

Jak pozbyć się kurzych łapek pod oczami? Ważne zasady

Kurze łapki pod oczami to jedne z pierwszych zmarszczek, które pojawiają się na twarzy. Najczęściej pierwsze zmarszczki wokół oczu można dostrzec już w okolicy 25. roku życia. Utrwalają się wskutek mimiki twarzy, a z biegiem czasu stają się coraz głębsze. Zmarszczki na twarzy są często też efektem odwodnienia organizmu. Na suchej skórze zmarszczki są znacznie bardziej widoczne. Dlatego pierwszym krokiem, jaki powinna zrobić każda kobieta chcąca pozbyć się kurzych łapek pod oczami, jest zmiana swoich nawyków i wypijać około 2 litrów wody dziennie. Drugą kwestią jest odpowiednia ilość snu. Niewysypianie się sprawia, że pod oczami pojawiają się wory i cienie, a zmarszczki się pogłębiają. Sen jest niezwykle ważny w regeneracji organizmu. Oczywiście najskuteczniejszym sposobem na pozbycie się kurzych łapek jest botoks. Jednak nie każdą kobietę stać na taki zabieg, dlatego najpierw warto skorzystać z domowych sposobów na kurze łapki pod oczami.

Domowe sposoby na kurze łapki. Wydasz 3 zł, a zmarszczki będą znikać

Domowe sposoby na kurze łapki mogą świetnie poprawić kondycje skóry i spłycić widoczne zmarszczki, a nawet zapobiec przedwczesnemu pojawieniu się kolejnych. Po pierwsze w pielęgnacji skóry wokół oczu stosuj łagodne środki oczyszczające i delikatne kremy o działaniu nawilżającym i wygładzającym. Warto także 2-3 razy w tygodniu nakładać płatki pod oczy z kwasem hialuronowym. Doskonałym pomysłem jest też aplikowanie w okolice oczu olejków, które ujędrnią i odżywią skórę. Istnieje jeszcze jeden trik na usunięcie kurzych łapek. Wazelina kosmetyczna ma silne właściwości natłuszczające, wygładzające i regenerujące. Na skórę pod oczami działa nie tylko przeciwzmarszczkowo, ale również niweluje cienie i worki pod oczami. Pomaga utrzymać odpowiednie nawilżenie skóry, dlatego jest doskonałym i tanim kosmetykiem likwidującym zmarszczki. Jak stosować wazelinę na kurze łapki? Nałóż grubszą warstwę na oczyszczoną skórę pod oczami i pozostaw na pół godziny. Potem delikatnie zmyj nadmiar kosmetyku ciepłą wodą i nałóż krem pod oczy.

Sonda
Czy domowe sposoby na zmarszczki są skuteczne?
Pielęgnacja skóry 30-latki
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają