Jak nosić sweter po 60-tce, aby wyglądać młodo?

i

Autor: Shutterstock Jak nosić sweter po 60-tce, aby wyglądać młodo?

Sposób na modę

Boski trik na noszenie swetra i bluzy jesienią 2022. W ten sposób będziesz modna! Pokochasz ten myk

2022-09-04 5:58

Za duży i za luźny sweter czy też bluza rzadko wyglądają dobrze. To ten typ ubrań, który w modelu oversize kojarzy się raczej z bezkształtnym workiem niżeli z modnym akcentem. Na szczęście, jest wiele sposobów na noszenie zbyt luźnych swetrów. Przedstawiamy Ci jeden z nich, w ten sposób dopasujesz go do swojej sylwetki i podkreślisz kształty. To banalny patent, do którego potrzebujesz jedynie gumki. Zobacz rewelacyjny trik na noszenie swetra jesienią.

Genialny trik na noszenie swetra czy tez bluzy jesienią! Pokochasz ten sposób

Za duży i za luźny sweter nie zawsze wygląda dobrze. Źle dobrany rozmiar potrafi zaburzyć proporcje naszej sylwetki i sprawić, że utraci ona swoje kształty. Jesienią i zimą swetry i bluzy stanowią podstawę naszej garderoby. Są modne wygodne i rewelacyjnie pasują do wielu okazji. Co jednak w przypadku gdy bluza i sweter są za duże i nie wyglądają na nas dobrze? Okazuje się, że w internecie możesz znaleźć dziesiątki rewelacyjnych trików na noszenie tego rodzaju swetrów. Jednym z najpopularniejszych jest patent z gumką recepturką, lub gumką do włosów. Jak to pokazuje na Instagramie influencerka Madina Shrienzada, jedynie co musisz zrobić to związać sweter lub bluzę po wewnętrznej stronie. Przypomina to robinie kucyka z materiału. Następnie podwiń i schowaj przygotowane w ten sposób wiązanie. Możesz również związać tylko z jednej strony, wtedy uzyskasz efekt asymetrii. Tego rodzaju swetry i bluzy będą niezwykle modne w nadchodzącym sezonie jesień/zima 2022/2023. 

Zobacz także: Genialny sposób na zmarszczki nie tylko dla kobiet 50+. Panie pokochały ten składnik, teraz w nowym wydaniu

Sonda
Testujesz ubraniowe triki z TikToka?
Tańczące z promocjami 01.09.2022
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany