Astrologia wedyjska zajmuje się m.in wpływem planet na ludzkie życie

i

Autor: gene1970/Pixabay Astrologia wedyjska zajmuje się m.in wpływem planet na ludzkie życie

Znaczenie imion

Co mówi o Tobie pierwsza litera imienia? Jeżeli Twoje imię zaczyna się na tę literę to los zgotuje Ci prawdziwe piekło. Słowiańskie znaczenie imion

2023-06-02 11:27

Co oznacza pierwsza litera Twojego imienia? Imię ma wielką moc. Już w starożytności wierzono, że imię do wróżba dla jego posiadacza. W antycznym Egpicie wymazanie czyjegoś imienia oznaczało wymazanie tej osoby z historii. Okazuje się, że w astrologii znaczenie imion ma wielką moc. Szczególnie istotna jest pierwsza litera imienia, która określa charakter i osobowość jego posiadacze. Osoby, których imię zaczyna się na tę literę mogą być przeklęte i wiecznie prześladuje je pech.

Pierwsza litera imienia a osobowość. Co mówi o Tobie imię?

Za wybór imienia odpowiadają rodzice. Najczęściej dzieci otrzymują imię po starszych członkach rodziny lub takie, które obecnie są modne. W naszej tradycji każde imię posiada swojego patrona, który się nim opiekuje. W dawnych czasach wierzono, że imię stanowi przepowiednię dla jego posiadacza. Często stosowano tak zwane ukryte imiona, wierzono bowiem, że w ten sposób można uniknąć klątwy. Również astrologia ma wpływ na imię i osobowość jego posiadacza. Astrologowie są zdania, że wybór imienia dla dziecka powinien być uzależniony od układy planet w momencie jego narodzin. Uważają oni, że noworodek powinien mieć imię zgodne ze znakiem zodiaku i odpowiadające jego cechom charakteru. Ma to wpłynąć na rozwój dziecka pozytywnie wpłynąć na jego wewnętrzną harmonię. 

Zobacz także: Ten znak zodiaku usłyszy wiadomość, która go złamie. Przepowiednia wskazuje, że konieczne będzie wsparcie bliskich. Tylko dzięki nim w jego życiu ponownie zaświeci słońce

W ezoteryce znaczenie ma także pierwsza litera imienia. Zgodnie z wierzeniami Etrusków to właśnie pierwsza litera imienia mówi najwięcej o naszej osobowości, zdradza temperament i predyspozycje danej osoby. Sprawdź, co pierwsza litera imienia mówi o Tobie. 

Jak przyciągnąć miłość? Zioła, z których stworzysz magiczny eliksir
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany