Galeria handlowa - zdj. ilustracyjne

i

Autor: Pixabay Które sklepy będą otwarte w Olsztynie w sobotę, 15 sierpnia? Gdzie zrobimy zakupy?

Zamknięciom nie ma końca

Co się dzieje? Kolejny sklep butami zamyka swoje sklepy z galerii handlowych. Wielu Polaków robi tam zakupy. Czy będą wyprzedaże na zamknięcie?

2023-06-01 11:15

Rynek mody przeżywa potężny kryzys. Coraz więcej sklepów decyduje sią na likwidacje placówek, a nawet na ogłoszenie upadłości. W polskiego rynku znikna Foot Locker, a przyszłość szwedzkiego giganta H&M jest mocno niepewna. Teraz kolejny popularny sklep z butami ogłasza wielkie zamknięcia swoich placówek. To jeden z najbardziej znanych sklepów tego typu, a wielu Polaków robi tam zakupy.

Kolejny sklep z butami zamyka swoje placówki. O jaką sieć chodzi?

Sklepy z ubraniami i butami przeżywają zły czas. Pandemia oraz kryzys ekonomiczne mocno odbiły się na modelu zakupów wśród konsumentów. Zdecydowana większość sprzedaży przeniosła się do internetu, a oszczędności wymusiły na klientach oszczędzania właśnie na ubraniach i butach. Po tym jak likwidacje swoich placówek ogłosił Foot Locker, przez rynek przetoczyła się fala zamknięć. Teraz przyszedł czas na niemiecką sieć Reno. To jedne z najpopularniejszych sklepów z butami u naszych zachodnich sąsiadów. Sieć w 2018 roku przejęła sklepy CCC na niemieckim rynku. Teraz jednak Reno nie poradziło sobie z sytuacją ekonomiczną na rynku. Według medialnych doniesień z 180 sklepów, które działają w Niemczech zamknięte zostanie aż 150. Pracę może stracić ponad tysiąc osób. 

Zobacz także: Promocje Pepco, że szczęki opadają. To najmodniejsza spódnica tego sezonu. Kosztuje tylko 45 zł, a prezentuje się wystrzałowo. Przechodzisz w niej całe lato

Sklep z butami zamyka swoje placówki. Czy będą wyprzedaże?

Sieć Reno nie ma placówek w Polsce. Biorąc jednak pod uwagę jego popularność w Niemczech z pewnością wielu Polaków z zachodniej części kraju robiło tam zakupy. Obecnie nie ma informacji o wyprzedażach, jednak można założyć, że w poszczególnych sklepach trwać będzie czyszczenie magazynów i promocje na wyprzedanie asortymentu.  

Sonda
Polujesz na wyprzedaże w sieciówkach?
Młody policjant zginął tragicznie. Ostatnie pożegnanie funkcjonariusza
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany