Metamorfoza fryzury po 50-tce

i

Autor: Shutterstock Metamorfoza fryzury po 50-tce

Modna kobieta

Czy po 50-tce warto zmieniać fryzurę? Te kobiety zaryzykowały i ścięły włosy. Metamorfoza fryzury to był strzał w dziesiątkę!

2023-03-17 4:04

Wiele dojrzałych kobiet zastanawia się, czy po 50-tce warto ryzykować i zmieniać fryzurę. Najczęściej wybierają bezpieczne rozwiązanie, jakim jest ich wieloletnie uczesanie. Jednak, jak się okazuje, czasami warto postawić wszystko na jedną kartę i posłuchać stylisty. Te kobiety po 50-tce odważyły się zmienić swoją fryzurę i radyklanie skróciły włosy. Ich metamorfozy to strzał w dziesiątkę.

Czy po 50-tce warto zmieniać fryzurę?

Zmiana fryzury dla wielu kobiet dojrzałych to poważna decyzja, na którą nie każda z nich jest gotowa. Czasami wydaje nam się, że najlepszą fryzurą dla nas jest ta, którą mamy od wielu lat - sprawdzona, bezpieczna i przede wszystkim się do niej przyzwyczailiśmy. Mówi się, że kiedy kobieta zmienia fryzurę to planuje również poważne zmiany w swoim życiu. I właśnie ten krok w przód często motywuje panie do radykalnej metamorfozy fryzury. Bywa, że za namową stylisty decydujemy się na nową koloryzację lub radyklane cięcie. Jednak, czy kobieta po 50-tce powinna zmieniać fryzurę? Wiele pań w pewnym wieku boi się metamorfozy i zadają sobie pytanie, czy warto po 50-tce zmienić fryzurę? Oczywiście, że tak! Warunek jest jeden - najpierw najlepiej wybrać się do profesjonalnego stylisty, który dobierze odpowiednie strzyżenie i koloryzację. Ważne jest, aby nowa fryzura pasowała do kształtu twarzy i dodawała cerze blasku. Dzięki temu kobieta po 50-tce będzie wyglądać młodziej nawet o 10, a do tego modnie i nowocześnie.

Metamorfozy fryzur kobiet po 50-tce to strzał w dziesiątkę

Jeśli masz wątpliwości, czy po 50-tce warto zmieniać fryzurę, to z pewnością zdjęcia tych metamorfoz Cię przekonają. Kobiety dojrzałe oddały się w ręce stylistów, którzy skrócili ich włosy i postawili na twarzową koloryzację. Widać, że metamorfoza fryzury wyszła im zdecydowanie na dobre.

Sonda
Czy planujesz w najbliższym czasie zmienić swoją fryzurę?
Fryzura retro z opaską