Dagmara Kaźmierska obwiązała biust panterką. Dla jednych hit, dla drugich obciach

2021-07-31 8:23
Królowa życia, Dagmara Kaźmierska
Autor: TTV Królowa życia, Dagmara Kaźmierska

Gwiazda show stacji TTV "Królowe życia" Dagmara Kaźmierska wie jak rozgrzać swoich fanów do czerwoności. Celebrytka lubi błyszczeć i przykuwać uwagę. W swoim najnowszym poście na Instagramie przedsiębiorcza bizneswoman opublikowała zdjęcie, na którym wypina swój biust i pozuje w odważnym bikini w różową panterkę. Print ten dla jednych jest gorącym trendem tego sezonu, dla drugich zaś to symbol kiczu i bazarowej mody. Zobacz, jak wygląda Dagmara Kaźmierska w skąpym stroju kąpielowym.

Dagmara Kaźmierska pręży apetyczny biust w seksownym bikini

Dagmara Kaźmierska to postać obok, której nie można przejść obojętnie. Jedni uwielbiają ją za ostry język, odważne podejście do życia pozytywne nastawienie, inni zaś są zdania, że osób, która ma na koncie wyrok nie powinna być promowana w telewizji. Dagmara Kaźmierska została skazana prawomocnym wyrokiem sądu za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwo, sutenerstwo i zmuszanie kobiet do prostytucji. W sumie trafiła ona do więzienia na 14 miesięcy. Nie da się jednak ukryć, że Kaźmierska to największa gwiazda "Królowych życia" i bez niej tej program były nudny. Celebrytka regularnie wrzuca również posty na swój Instagram i dzieli się z fanami pozytywnymi wibracjami, na najnowszym zdjęciu pozuje ona w skąpym bikini i różową panterkę. Strój ten podkreślił apetyczny biust gwiazdy, całość stylizacji została uzupełniona wielkim kapeluszem z postrzępionymi końcami i efektownymi okularami przeciwsłonecznymi. - NIE TRAKTUJ ŻYCIA ZBYT SERIO , BO I TAK Z NIEGO ŻYWY NIE WYJDZIESZ 🤷‍♀️🤪🤪🤪😈Buziaki Kochani 💖I pamiętajcie tylko chwilowo tu gościmy , więc bierzmy ze stołu jak najwięcej - podpisała zdjęcie Dagmara Każmierska. Podoba wam się taki kostium kąpielowy?   

Patryk Dobek: Tokio to będzie fajny sprawdzian!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE