Dagmara Kaźmierska z Królowych Życia pokazała brzuch po liposukcji. Na ten widok będziesz zbierać szczękę z podłogi

2022-06-23 4:25
Dagmara Kaźmierska
Autor: AKPA

Dagmara Kaźmierska nie pozwala o sobie zapomnieć. 2 czerwca wyemitowano ostatni odcinek show stacji TTV "Królowe życia", który sprawił, że Dagmara Kaźmierska zyskała popularność. Celebrytka jednak nadal prężnie działa w mediach społecznościowych, między innymi na TikToku. W swoim najnowszym filmie zaprezentowała płaski brzuch. Przypomnijmy, że Kaźmierska przeszła zabieg liposukcji, który był transmitowany w "Królowych życia". Ma się czym pochwalić?

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" pokazała brzuch po liposukcji 

Program stacji TTV "Królowe życia" był dla Dagmary Kaźmierskiej prawdziwą trampoliną do sławy. Celebrytka zyskała rozgłos, o której chodziło. Zgromadziła rzesze fanów, którzy uwielbiają ją za cięty język i szalone, bezkompromisowe podejście do życia. Inni uważają jednak, że osoby skazane prawomocnym wyrokiem sądu za sutenerstwo nie powinny być promowane w telewizji. Przypomnimy, Dagmara Kaźmierska została oskarżona o działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwo, sutenerstwo i zmuszanie do prostytucji, w sumie spędziła ona 14 miesięcy w więzieniu. Ciężkie przeżycia sprawiły, że dzisiaj od życie bierze co chce, a za to kochają ją jej fani. 

Zobacz także: Nie dacie wiary, co zrobił ten drużba. Chuchał i pocierał Pana Młodego w kościele. Jest wideo!

Niedawno stacja TTV poinformowała o zawieszeniu "Królowych życia", jednak dla Kaźmierskiej to nie problem. Już dawno zyskała status celebrytki i z powodzeniem rozwija swoją karierę w mediach społecznościowych. Dagmara Kaźmierska prowadzi także butik z odzieżą, a sprzedawane przez nią ubrania prezentuje na TikToku. W najnowszym nagraniu odsłoniła nieco ciała i pokazała płaski brzuch. Kobieta jakiś czas temu przeszła zabieg liposukcji, który zresztą był transmitowany w "Królowych życia". Nie wiemy, czy Kaźmierska trenuje i dba o formę, czy wąska talia jest jedynie efektem liposukcji, ale trzeba przyznać, że taka forma robi wrażenie. 

Sonda
Poddałabyś się zabiegowi liposukcji?
Artur W. przyjął łapówkę? Na kolejnej rozprawie zeznawał jego teść
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE