Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" u fryzjera. Zmiana fryzury przed wyprowadzką do Egiptu?

2021-06-14 8:48
Dagmara Kaźmierska
Autor: TTV

Trudno sobie wyobrazić, że Dagmara Kaźmierska może odejść z "Królowych życia", a jednak w mediach pojawiły się informacje, jakoby kontrowersyjna uczestnika hitu stacji TTC coraz poważniej myślała o przeprowadzce do swojego ukochanego Egiptu. Ponoć TTV już ma szukać ewentualnej zastępczyni, zanim to jednak nastąpi będziemy mogli oglądać Dagmarę Kaźmierską w "Królowych życia" jeszcze przez jakiś czas, tym razem przedsiębiorcza bizneswoman z Kłodzka pochwaliła się na Instagramie swoją wizytą u fryzjera. Podoba wam się celebrytka w takim wydaniu?

Dagmara Kaźmierska u fryzjera. Zmiana stylu przed wyprowadzką? 

Dagmarę Kaźmierską się albo uwielbia, albo nienawidzi, gwiazda "Królowych życia" wzbudza ogromnie emocje i kontrowersje od samego początku trwania programu. Show stacji TTV uczynił z niej rasową celebrytkę, która dzisiaj może pochwalić się ponad milionem fanów na Instagramie. Trzeba uczciwie przyznać, że trudno sobie wyobrazić program "Królowe życia" właśnie bez Kaźmierskiej. Ostatnio w mediach pojawiły się jednak doniesienia, że jest to możliwe. Na początku maja celebrytka spakowała swoje manatki i wyjechała do Egiptu. W jednym z odcinków "Królowych życia" podkreślała, że to właśnie kraj faraonów jest idealnym dla niej miejscem do życia, a tamtejszy klimat służy jej o wiele lepiej niż polski. Jedna z koleżanek Kaźmierskiej, która mieszka właśnie w Egipcie przekonywała ją, by ta kupiła tam dom i przeprowadziła się na stałe. Kiedy zatem przedsiębiorcza bizneswoman z Kłodzka opublikowała nagranie z egipskiej Hurghady to fani od razu zaczęli ja pytać, czy jej pobyt tam, to jedynie urlop, a może jednak to jakaś większa inwestycja. Również w  rozmowie z portalem "Dzień Dobry TVN" Kaźmierska wyznała, że coraz poważniej myśli o przeprowadzce nad Nil. Zanim to jednak nastąpi jesteśmy pewni, że "królowa" jeszcze nieraz namiesza w Polsce. W swoim najnowszym wpisie na Instagramie gwiazda pochwaliła się wizytą u fryzjera. Na zdjęciach prezentuje odświeżoną fryzurę która zdecydowanie odjęła Kaźmierskiej lat i dodała objętości włosom. Podoba wam się "królowa życia" w takim wydaniu?     

EURO 2020: GORĄCE ROSJANKI i STADION ZA MILIARD l Futbologia
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze