moda 2022

i

Autor: SHUTTERSTOCK moda 2022

Jak uratować za ciasne spodnie?

Genialny trik na za ciasne spodnie. Dzięki temu będą pasowały idealnie. Bez igły i nici poszerzysz spodnie nawet o jeden rozmiar.

2023-09-08 9:48

Jak poszerzyć spodnie bez szycia? Za małe spodnie potrafią napsuć krwi i zepsuć cały nasz pomysł na stylizację. Zanim jednak wyrzucimy ulubione spodnie, w które się już nie dopinamy to warto poznać kilka sprytnych sposobów na za małe ubrania. Okazuje się, że są triki, jak zapiąć za małe spodnie, by nie było tego widać. Ten sposób może uratować Twój dzień. Zobacz koniecznie, jak zapiąć za małe spodnie.

Genialny sposób z TikToka na za ciasne spodnie. Potrzebujesz tylko gumki do włosów

Kiedy ulubione jeansy robią się za małe to często kobiety wpadają w złość. Nikt nie lubi żegnać się z ukochanymi ubraniami, a w dodatku gdy widzimy, że przybrało nam się kilka dodatkowych kilogramów to już w ogóle tragedia. Wiele kobiet stosuje również taktykę kupowania ubrań w za małym rozmiarze z nadzieją, że w końcu schudną, lub po prostu bo były one w promocji. Nie musimy chyba przypominać, że takie zakupy nie są zbyt rozsądne, jednak, co zrobić, gdy mamy za małe spodnie i nadal chcemy je ubrać? Okazuje się, że są na to sposoby. Na TikToku znajdziemy wiele sprytnych trików na za małe spodnie. Szczególnie jeden jest banalnie prosty i nie zauważalny dla innych. 

Zobacz także: Quiz, ile masz lat. Odpowiedz na te nietypowe pytania, a my zgadniemy Twój wiek. Sprawdź, czy uda nam się odgadnąć, ile masz lat

Za małe spodnie - co zrobić? 

  • Przede wszystkim potrzebujesz gumki do włosów, może by także recepturka ale powinna być ona bardzo wytrzymała. 
  • Zaczepiasz gumkę na guzik od spodni.
  • Przeplatasz gumkę przez dziurkę od guzika i ponownie zaplatasz ją na guzik.
Sonda
Zdarzyło Ci się kupić za małe ubranie?
Podziemna Trasa Górnicza w Wieliczce ponownie otwarta