GIGANTYCZNE promocje Hebe. To jest mega. Najmodniejszy makijaż za GROSZE

Hebe
Autor: Shutterstock

W drogerii Hebe znajdziemy szeroki wybór promocji, które zadowolą nawet najbardziej wymagającego fana kosmetyków. W ofercie sieci znajdziemy rabaty sięgające nawet 70 procent, to się opłaca. Hebe przygotowało również coś specjalnego dla miłośników makijażu, zarówno online jak i w sklepach stacjonarnych znalazły się gigantyczne promocje na kultowe produkty makijażowe. Zobacz, co warto upolować na promocjach w Hebe.

Promocje w Hebe

Trzeba przyznać, ze popularne drogerie lubią rozpieszczać swoich klientów i regularnie ogłaszają wielkie promocje. W tym tygodniu Hebe postawiło między innymi na zimowe rabaty do 70 proc. To idealny czas, by uzupełnić swoje kosmetyczne zapasy i wypróbować czegoś nowego. W Hebe znajdziemy szeroki wybór kosmetyków do makijażu w obłędnie niskich cenach. 

Zobacz także: Najrzadsze psy na świecie! Jedyna hodowla w Europie jest w Warszawie. Cena zwala z nóg!

Szczególnie warta polecenia jest paletka cieni INGRID Foxy Eves w rewelacyjnej cenie 32,99 zł. Zawiera ona aż 10 trwałych i dobrze napigmentowanych cieni, które pomogą nam stworzyć modny makijaż jakim jest foxy eyes. W tej metodzie zakochały się gwiazdy. Cienie INGRID zawierają zarówno kolory matowe jak i te błyszczące dzięki czemu paletka jest uniwersalna i przyda się zarówno podczas makijażu dziennego jak i na większe wyjścia. Kolorystyka utrzymana jest w brązach i beżach dlatego też pasuje ona każdemu. 

Czym jest Foxy Eyes?

To idealny makijaż dla kobiet z o opadającą powieką. Foxy eyes to w bezpośrednim tłumaczeniu nic innego jak "lisie oczy". Jest to technika polegająca na mocnym wykonturowaniu oka, która sprawia, że wewnętrzny jego kącik optycznie się podnosi. 

Biuro rzeczy znalezionych w krakowskim MPK to magazyn najróżniejszych przedmiotów.
Najnowsze