Modne paznokcie na ten sezon! Postaw na ten manicure - kolory i kształty

i

Autor: SHUTTERSTOCK Modne paznokcie na ten sezon! Postaw na ten manicure - kolory i kształty

Porady beauty

Jak malować paznokcie, by nie zabrudzić skórek? Szałowy myk na szybkie i dokładne malowanie paznokci

2022-09-06 16:57

Malowanie paznokcie wymaga precyzji i skupienia. Chyba każda kobieta przynajmniej raz w życiu pomalowała sobie skórki. Nie wygląda to estetycznie i zamiast pięknego manicure kończymy z brzydkim, zalanymi skórkami. Są jednak fantastyczne sposoby na malowanie paznokci, by nie zabrudzić skórek. To proste metody, do których nie potrzebujesz specjalistycznego sprzętu, ani umiejętności. Zobacz, jak malować paznokcie, by nie zalać skórek.

Proste patenty na malowanie paznokci. Jak nie zalać skórek? 

Malowanie paznokcie to czynność, która wbrew pozorom wcale nie należy do najłatwiejszych. Potrzeba skupienia i precyzji, a i tak zdarzają się wpadki i pobrudzone lakierem skórki. Oczywiście podstawą idealnego manicure jest nasze doświadczenie oraz odpowiednia pielęgnacja paznokci. Warto również wybierać dobrej jakości lakiery do paznokci, które się nie rozlewają się na płytce i nie pozostawiają na niej smug. Jak jednak malować paznokcie, by nie zalać skórek? Nawet jeżeli nie masz wielkiej wprawy to są sposoby, które ułatwiają tego rodzaju czynność. Najbardziej znany to ten z patyczkiem do uszu, który moczymy w zmywaczu do paznokci i delikatnie czyścimy skórki. 

Zobacz także: Ta koszula damska z Sinsay to spełnienie marzeń kobiet po 50-tce. Jej kolor dodaje energii do życia. Jest idealna na jesień 2022, a kosztuje 23 zł!

Jak malować paznokcie, by nie zabrudzić skórek? Banalny myk 

Okazuje się, że jest prosty sposób na utrzymanie skórek w czystości podczas malowania paznokci. Jedyne, czego potrzebujesz to wazelina. Delikatne nałóż cienką warstwę produktu na skórki. Uważaj by nie dostała się ona na płytkę paznokcia. Lakier nie utrzyma się na wazelinie, dzięki jej tłustej konsystencji. Ten sposób z pewnością ułatwi malowanie paznokci.  

Sonda
Jak często malujesz paznokcie?
Tańczące z promocjami 01.09.2022
Nasi Partnerzy polecają