makijaż

i

Autor: Shutterstock

Strefa beauty

Jak skutecznie wygładzić zmarszczki?

2023-06-27 11:02

Zmarszczki to naturalne procesy starzenia się skóry. Lepiej im zapobiegać niż walczyć z już istniejącymi bruzdami. Eksperci rekomendują, by pielęgnację przeciwzmarszczkową wprowadzać do swojej rutyny już po 25-tym roku życia. Nie znaczy to jednak, że kobiet dojrzałe nie mogą już nic zrobić z pojawiającymi się zmarszczkami. Są składniki aktywne, które mogą wyprasować i zminimalizować istniejące już bruzdy. Wato je znać i stosować. Ten jeden kosmetyk to hit. Wygładza i ujędrnia.

Jak przeciwdziałać powstawaniu zmarszczek? 

Nie da się całkowicie wyeliminować zmarszczek i zatrzymać proces ich powstawania. Można go skutecznie spowolnić. Aby jak najdłużej cieszyć się skórą bez zmarszczek warto zadbać o odpowiednią pielęgnacją, nawilżenie skóry oraz zdrowy tryb życia. Powstawaniu zmarszczek sprzyja również mechanicznie pocieranie skóry dłońmi, a nawet spanie. Eksperci rekomendują, że najzdrowszą oraz minimalizującą powstawanie zmarszczek pozycją do spania jest ta na plecach. Ale co w przypadku istniejących już zmarszczek? Czy można je wygładzić i ujędrnić skórę? są kosmetyki i składniki aktywne, które pomogą w skutecznej walce ze zmarszczkami. To między innymi retinole oraz kwasy. 

Po jakie kosmetyki odmładzające sięgać? 

LANCÔME RÉNERGIE H.P.N. 300-PEPTIDE CREAM

Odkryj nową erę Lancôme pod znakiem anti-aging wysokiej klasy, inspirowaną badaniami nad regeneracją skóry. Po raz pierwszy w historii Lancôme łączy w jednym produkcie kwas hialuronowy, ponad 300 rodzajów peptydów i moc niacynamidu w kremie na dzień. Nie bez powodu. W bezprecedensowym badaniu wykazano, że przy regularnym użytkowaniu kremu na dzień Rénergie H.P.N. 300-Peptide Cream skóra kobiet w wieku 40-59 lat regenerowała się szybciej, w takim samym tempie jak cera młodszych kobiet.

LANCÔME

i

Autor: materiały prasowe LANCÔME

LANCÔME - RÉNERGIE H.C.F. TRIPLE SERUM

to nadejście nowej ery wysoce skutecznych rozwiązań, oferujących wyjątkowe rezultaty w zakresie poprawy objętości skóry oraz redukcji zmarszczek i przebarwień. Biorące udział w testach kobiety zaobserwowały wyraźną poprawę stanu cery w ciągu zaledwie tygodnia stosowania formuły. Kondycja ich skóry po upływie dwóch, czterech i ośmiu tygodni ulegała stopniowej poprawie. 9 na 10 kobiet w USA, Francji i Chinach zadeklarowało chęć używania Rénergie H.C.F. Triple Serum równolegle lub zamiast aktualnie wybranego serum.

LANCÔME

i

Autor: materiały prasowe LANCÔME
"Pojedynek Uczuć", nowa powieść Krystyny Mirek