Jak ubiera się Danuta Wałęsa? Fryzura kobiety pracującej i odsłonięte łydki jako szczyt seksapilu

2021-10-22 8:50
Stylizacje Danuty Wałęsy
Autor: AKPA Stylizacje Danuty Wałęsy

Danuta Wałęsa od samego początku stała u boku swojego męża Lecha Wałęsy. Para pomimo wielu perturbacji od ponad 50 lat pozostaje małżeństwem. Przez te wszystkie lata Danuta Wałęsa raczej nie pchała się na pierwszy plan, również w kwestii modowych wyborów stawiała raczej na klasyczne rozwiązania, które nie szokowały, a dzisiaj wydają się raczej mocno przeterminowane. Kobieta lubi ponadczasowe marynarki oraz sukienki o bezpiecznej długości za kolano. Styl Danuty Wałęsy zawsze był prosty, ale wyróżniał się dodatkami, a to fikuśny kapelusz, a to eleganckie perły nasz szyi.

Danuta Wałęsa styl. Szara myszka czy królowa elegancji?

Lech Wałęsa i Danuta zostali małżeństwem 1969 roku po krótkiej znajomości. Para poznała zupełnym przypadkiem. Lech Wałęsa wstąpił do kwiaciarni, w której pracowała młoda Danusia, bo chciał rozmienić pieniądze. Następnego dani znów tam zajrzał, bo chciał podziękować miłej ekspedientce. Tak zaczęło się ich miłość i wspólna droga przez życie. Przez długie lata Danuta Wałęsa milczała na tematy prywatne.  Dopiero w jednym z wywiadów z 2013 roku, na łamach miesięcznika "Focus" zdobyła się na wielką szczerość: - Takim prawdziwym małżeństwem byliśmy przez 11 lat. Do Sierpnia 80. Porównywałam naszą rodzinę do dłoni zaciśniętej w pięść. Wraz z powstaniem "Solidarności" ta pięść się rozwarła i wszystko się rozlało. Rodzina pozostała, ale była już inna. Był mąż i ojciec, ale już nie ten sam. Rodzina była tylko obok niego. Dzieci były, bo były. Przez te wszystkie lata Danuta Wałęsa stała przy mężu i jako żona prezydenta trafiła na pierwsze strony gazet. Jaki jest jej styl? Nie należy ona do osób, które swoim ubiorem szokują, zawsze stawia na klasyczne rozwiązania, które wielu mogą wydawać się nudne. Dzisiaj jej ubiory można opisać jako styl starszej nauczycielki, jednak jeszcze kilkadziesiąt lat temu moda była bardziej zachowawcza. Zobacz naszą galerią i sprawdź, jak ubiera się Danuta Wałęsa. Podoba Ci się jej styl? 

Zobacz również: Danuta Wałęsa wydusiła z siebie prawdę po latach! "Mąż związał się z..."

Sonda
Podoba Ci się styl Danuty Wałęsy?
Potężna wichura we Wrocławiu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE