Jak ubierać się jak Francuzka po 50-tce? Zasady dzięki, którym zawsze będziesz wyglądać elegancko

i

Autor: Shutterstock

Strefa mody

Jak ubierać się stylowo jesienią? Zrób to, jak eleganckie kobiety i zainspiruj się nimi. Ten trik z ubraniami na jesień sprawi, że odejmiesz sobie lat i dodasz lekkości figurze

2023-08-29 4:34

Warstwy, warstwy - cebula ma warstwy i ludzie mają warstwy. Kultowy tekst Osła ze Shreka znajduje idealne odzwierciedlenie jesienią i zimą. Kiedy dni stają się coraz chłodniejsze sięgamy po tak zwane ubieranie się na cebulkę. Dzięki temu jest na ciepło, a gdy temperatura w ciągu dnia podskoczy, to możemy cos z siebie zdjąć. Tego rodzaju ubieranie się nie zawsze jest jednak dobre dla naszej sylwetki elegancji. Im więcej warstw, tym możemy zaburzyć proporcje swojej figury i zacząć przypominać ziemniaka. Jak tego uniknąć?

Jak się elegancko ubierać jesienią? Dzięki tej wskazówce będziesz wglądać stylowo

Wiele kobiet jesienią i zimą ma modowy dylemat - czy wglądać stylowo i marznąć czy postawić na ciepłe i grube ubrania zaburzając przy tym proporcje sylwetki. Okazuje się, nie nie musisz rezygnować z jednego kosztem drugiego. Warto wprowadzić kilka zasad do swoich jesiennych stylizacji, które nie tylko będą prezentować się szykownie, ale również będą wygodne i ciepłe. Przede wszystkim pamiętaj, by wybierać dobre jakościowo okrycia wierzchnie. Kurki i płaszcze ze słabej jakości materiałów często szybko tracą swój fason i kształt. 

Sprawdź również: To absolutnie zakazany kształt paznokci dla kobiet po 40-tce. Tandetny manicure na jesień 2023. Zamiast eleganckich dłoni, będą palce Baby Jagi. Taki manicure bezlitośnie postarza dłonie

Trik, który uratuje Cię jesienią to total looki, czyli stylizacje w jednym kolorze. Monochromatyczne zestawy sprawiają, że sylwetka nie jest przecinana i nic nie zaburza jej proporcji. W efekcie optycznie wygląda na szczuplejszą. Warto również pamiętać, że jesienny total look nie powinien być oparty na jednym kolorze w tym samy odcieniu. Baw się tonacją i odcieniem kolorów. Jeżeli stawiasz na beżową stylizację, dobierz ubrania w różnych stopniach nasycenia tego koloru. W ten sposób dodasz sobie elegancji i nie będziesz wyglądała banalnie. 

Sonda
Interesujesz się modą?
Tłumy na letnim BAZZARZE w Rzeszowie