Mylee

i

Autor: materiały prasowe Mylee

Strefa beauty

Jak zdjąć hybrydę domowymi sposobami? Boski trik na zdjęcie lakieru hybrydowego. Bezpieczny patent bez acetonu

2023-01-19 8:38

Lakier hybrydowy to prawdziwy game changer w świecie manicure. Popularną hybrydę pokochały kobiety z całego świata. Ten sposób malowania paznokcie jest trwały, wygodny, a lakier nie matowieje po kilku dniach. Problem pojawia się, gdy trzeba ową hybrydę zdjąć. Nie zawsze mamy czas i możliwości wybrać się kosmetyczki i zdarza się, że musimy radzić sobie domowymi sposobami. Czy można bezpiecznie zdjąć samemu hybrydę, bez niszczenia paznokci?

Jak zdjąć hybrydę? Domowe sposoby na lakier hybrydowy

Hybryda to najwygodniejszy sposób na manicure. Lakier jest w stanie wytrzymać nawet kilka tygodni i cały czas prezentuje się tak samo wspaniale. Problemem najczęściej stają się odrosty. Kiedy nasz paznokcie zaczyna odrastać to znak, że czas hybrydę zdjąć. Nie zawsze jest jednak możliwość, by wybrać się do salony kosmetycznego i zrobić to u profesjonalistki. Zdarza się, że kobiety zdejmują hybrydę. Jak zrobić to bezpiecznie dla naszych paznokci? Najpopularniejszych sposobem jest ten przy wykorzystaniu acetonu. Klasyczny wacik kosmetyczny nasącz acetonem i przyłóż do paznokcia. Każdy pale owiń folia aluminiową i odczekaj kilkanaście minut. Kiedy lakier zacznie się marszczyć możesz go delikatnie zdjąć. 

Zobacz także: Najbardziej słodki znak zodiaku. Jest słodki niczym wata cukrowa i uroczy jak aniołek. Inne znaki zodiaki maja do niego słabość

Magiczny trik na lakier hybrydowy. W ten sposób bezpiecznie zdejmiesz hybrydę

Na rynku pojawia się coraz więcej wszelkiego rodzaju nowości dedykowanych do manicure hybrydowego. Jedną z takich nowości są specjalnie zmywacze do hybryd. Marak Mylee posiada w swojej ofercie specjalistyczny Gel Remover. Ten zmywacz to prawdziwa rewolucja – nie ma sobie równych, jeśli chodzi o szybkie i łatwe usuwanie lakieru hybrydowego z paznokci. Skutecznie usuwa lakier hybrydowy bez konieczności nasączania w acetonie. Zdjęcie hybryd przy jego pomocy zajmuje tylko 6 minut i jest całkowicie bezpieczne dla płytki paznokcia. 

Mylee

i

Autor: materiały prasowe Mylee
Mylee

i

Autor: materiały prasowe Mylee
Świętokrzyskie. Targi Sadownictwa i Warzywnictwa w Kielcach
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany