Vistula

i

Autor: Materiały prasowe Vistula

Jesienna moda do pracy! Klasyczne zestawienia w nowej odsłonie

2022-10-04 8:33

W sezonie Autumn-Winter 2022 Vistula konsekwentnie realizuje zamysł pięciu rozdziałów, dzięki którym odbiorca przechodzi przemianę wraz z marką. Ponadczasowe klasyki i zwiastun świeżego spojrzenia, z którymi zetknęliśmy się w rozdziale pierwszym, oraz gotowość na nowe i pierwsze kroki w tym kierunku w rozdziale drugim, ustępują miejsca realnym i stanowczym zmianom w naszych garderobach.

Co zatem definiuje nas jako jednostki? Czas na trzeci rozdział kampanii pod hasłem:

VISTULA ON THE GO. Find what defines you.

Back to business rozumiany jest tutaj szerzej jako powrót do walki o swoje przekonania, potrzeby i marzenia. Determinacja w dążeniu do celu i zaciekawienie nieznanym zderzają się z przestrzenią biurową. Surowość jej wnętrz zostaje przełamana swobodą ekspresji i nutą prowokacji w duchu office rebel attitude, które sprawdza się również w – będącym codziennością sporej części z nas – home office. Vistula dostrzega zmiany w przyzwyczajeniach swoich klientów i stawia na większą elastyczność oraz wygodę. Marka zadbała więc o klasyczne back to office, ale – w myśl hasła Set your rules – na własnych zasadach klientki i klienta: w wersji casual lub formal.

Zobacz także: Co można jeść po terminie ważności? Zmyślny sposób na oszczędzanie. Sprawdź, które produkty się nie psują nawet jeśli na opakowaniu widnieje „najlepiej spożyć przed”

Kolekcja oferuje różne elementy eleganckiego ubioru dla kobiet i mężczyzn. W męskiej części znajdują się między innymi wyprodukowane w Polsce: gładki trzyczęściowy garnitur w wełnie Super 110’s, klasyczny garnitur w jasnej, beżowo-brązowej kracie oraz strukturalna marynarka z mieszanki wełny i jedwabiu. Koszula w tonalny, diagonalny splot z powodzeniem daje się połączyć z basicowym golfem w wełnie Merino Extra Fine czy dzianinowym swetrem ze stójką. Całość dopełnią wygodne bawełniane spodnie chino oraz skórzane sztyblety.

Damska odsłona to przede wszystkim zróżnicowane w kroju i wzorach zestawy garniturowe: marynarka dopasowana, minimalistyczna i bez wyłogów albo bardziej oversize’owa, cygaretki lub spodnie z szerszą nogawką. W kolekcji nie może także zabraknąć sukienki o dłuższym marynarkowym kroju. Całość podbija charakterystyczna pepita. Stylizacje uzupełniają długi płaszcz o szlafrokowym kroju z domieszką wełny przewiązany paskiem, skórzane buty na słupku i klasyczna torebka typu city bag.

Agnieszka Mrozińska o swoim małżeństwie
Nasi Partnerzy polecają